בית » בית ומשפחה » איזו מצלמת אבטחה מתאימה לצרכיכם?

איזו מצלמת אבטחה מתאימה לצרכיכם?

אין עוררין על כך, כי בעידן של היום יש צורך גדול להיעזר בשירותיה של מצלמת אבטחה בבתים רבים וכמובן שגם בבתי עסק שונים כאלה ואחרים. חשוב לציין כי בראש ובראשונה נראה כי בחירה של מצלמת אבטחה נעשית בעיקר על פי תנאי הסביבה. בעת הבחירה חשוב לבדוק את התאורה אשר קיימת בשטח, את המרחקים בין מושאי הצילום למצלמה, את המיקום של המצלמה ואת הסביבה האנושית אשר קיימת במקום.

ברוב שעות היום תנאי התאורה לדוגמא משתנים, אך הם מושפעים גם מהאופי של המקום ומסוג השימוש הנעשה על ידי הלקוח. כתוצאה מכך, דרושה התאמה בין מצלמת אבטחה לבין הצרכים האישיים.

מצלמת אבטחה לבית או לעסק

מצלמות אבטחה למשפחות, עסקים ומשרדים

קל יותר לבחור מצלמות אבטחה במידה ומכירים בהבדלים בין הצרכים:

א. משפחה – מצלמת אבטחה לבית נדרשת לעבוד בעיקר בלילה ולייצר תנאים אופטימאליים למניעת גניבות. מעבר לכך, למצלמה יש גם תפקיד התרעתי. רצוי לבחור מצלמה בולטת ולהציב אותה בכניסה המרכזית, בחצר או במקומות פתוחים אחרים מסביב לבית. מעבר לכך, רצוי לבחור מצלמה עם מיגונים חיצוניים שימנעו חדירת מים או ונדליזם.

ב. בעל עסק או חנות – המטרה של מצלמת אבטחה בתוך עסק או חנות היא לעזור במעקב אחר קבלת קהל. במקרים אלו המצלמה מכוונת לרוב אל הקופה, או אל מוצרים יקרי ערך. כל מצלמה בנויה לעבוד ברגישות אור מסוימת הנמדדת במונחי LUX. מצלמות 0 LUX מסוגלות לצלם גם בחושך מוחלט, אך רצוי לשלב אותן גם עם גודל עדשה המתאים להיקף הפעילות בעסק.

ג. משרד – מצלמות אבטחה במשרד עוקבות בעיקר אחר העובדים. את המצלמות הללו ניתן למצוא בארגונים רגישים כמו משרד הביטחון, חברות היי טק וכן הלאה. בנוסף, קיימות מצלמות נסתרות המאפשרות צילום אירועים מבלי שהמצולם יודע על כך. מצלמות אלו אידיאליות עבור משרדים היות והן לא פוגעות במוטיבציה של העובדים.

לסיכום, בחירת מצלמת אבטחה לפי הצורך מבטיחה השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך. הגדירו את הצרכים שלכם מראש והתייעצו עם איש מקצוע בנושא.

Share Button