בית » כללי » כיצד בוחרים חברת ניקיון

כיצד בוחרים חברת ניקיון

שוק חברות הניקיון מוצף כיום בחברות רבות אשר מציעות שירותי ניקיון לצרכים שונים ומגוונים. יש חברות אשר משלבות שירותי ניקיון עם שירותי תחזוקה וגינון, ויש כאשר משלבות גם שירותי שמירה וכיוצא באלה. הרעיון הוא לאפשר ללקוח לקבל את כל שירותי מיקור החוץ בחברה אחת אשר איתה יצטרך להתנהל, ולא עם כמה חברות שונות אשר ההתנהלות איתן תהיה מורכבת ומסורבלת יותר מטבע הדברים כמובן.

 

איך בוחרים חברת ניקיון

חברות ניקיון מעניקות שירותים לגופים רבים לרבות: מוסדות ציבור, מוסדות חינוך ובריאות שונים, מקומות עבודה רבים, משרדים מסוגים שונים, מפעלים, מבנים גדולים של דירות או משרדים, דירות ובתים פרטיים למגורים וכיוצא באלה. לא משנה איזה סוג של לקוח אתם (לקוח עסקי, לקוח פרטי, לקוח ציבורי וכדומה) יש כמה פרמטרים אשר חשוב לבדוק לפני בחירת חברת ניקיון כזו או אחרת.

הפרמטרים שחשוב לבדוק בבחירת חברת ניקיון

לפני הבדיקה לפרטים עליכם לוודא כי מדובר בחברה מקצועית ובעלת מוניטין אשר ניתן לקבל עליה המלצות אשר אינן תלויות בחברה עצמה. איכות העבודה ואיכות השירות הם המפתח לבחירת חברת ניקיון והדבר נמדד בעמידה בזמנים, בעובדים מקצועיים ובעבודה מקצועית ויסודית ביותר לכל הדעות.
הדברים הנוספים אשר יש לבדוק הם כדלקמן:
• החלפת עובדים – חברה מקצועית תדאג לעובדים קבועים בכל מקום. הדבר מקל על העבודה וגורם לעובד לעשות אותה בצורה הרבה יותר יעילה מן הסתם. במקרים שהעובד חולה או יוצא לחופשה על החברה להחליפו באופן מיידי וללא המתנה מצדכם.
• ציוד וחומרי ניקוי – חברות ניקיון מקצועיות מחזיקות ברשותן את כל הציוד הנחוץ לביצוע עבודות הניקיון וכמו כן את כל חומרי הניקוי הדרושים.

• ניקיונות מיוחדים – חברות ניקיון מקצועיות מסוגלות לבצע את כל עבודות הניקיון השוטפות ואת כל העבודות התקופתיות המיוחדות לרבות ניקיון שטיחים מקצועי, פוליש לרצפות, ניקיון חלונות מבחוץ (אם יש צורך על ידי עובדי סנפלינג מיוחדים) וכיוצא באלה.
• שימוש בחומרי ניקוי ירוקים – חברה מקצועית תאפשר לכם לבחור בחומרי ניקוי ירוקים וידידותיים לסביבה.

Share Button