בית » מגזין » אירועים – אינטימיים או פתוחים ?

אירועים – אינטימיים או פתוחים ?

אירועיםכאשר חושבים על אירועים משפחתיים, בדרך כלל חושבים על ימי הולדת, חגים או אירועים חשובים כמו בר מצווה או חתונה. אם תשימו לב תוכלו לזהות שאירועים ממש גדולים כמו בר מצווה או חתונה בדרך כלל מכילים את המשפחה המורחבת בעוד שימי הולדת או ארוחות שישי ביחד מכילות את התא האינטימי של המשפחה הקרובה.

האינטימיות לעיתים עושה את כל ההבדל גם כאשר מדובר באירועים כמו בת מצווה או בר מצווה, אחי הקטן ערך בר מצווה באולם לאירועים קטנים (שלא תטעו האולם הוא עד 300 איש) אמנם לא היינו אפילו 100 אבל זה היה אחד האירועים שנחקקו בזכרוני בעיקר בגלל שהיינו "הגרעין הקשה" לעומת אירועים ממש גדולים שאם מתרכזים שמים לב שזוכרים רק את הגימיקים שהיו שם ולא את האירוע עצמו

אינטימיות זה שם המשחק – אירוע מנצח וקטן תמיד עדיף

למעט במצבים בהם אתם מעוניינים להציג "סמל סטטוס" אירועים אינטימיים הם אלו שעושים את כל ההבדל, במידה והאירוע מתוכנן נכון ויש את הקהל הקטן והמשפחתי או החברי, האירוע יכול להיות בלתי נשכח והזכרונות שתיצרו יהיו הרבה יותר משמעותיים מאשר אירוע גדול מלא בגימיקים. אמנם כיום יש טרנד כזה לעשות גימיקים משוגעים באירועים אך תזכרו שאלו רגעים שלא חוזרים על עצמם ואולי כדאי שמה שנזכור יהיה האנשים שהיינו איתם והחוויות שלנו מהם ולא אם החתן בר המצווה עשה סנפלינג מהתקרה.

מתי כן כדאי לעשות אירוע גדול ומשמעותי

אנו מחוייבים להראות גם את הצד השני של המטבע, אירועים גדולים טומנים בחובם אפקט שלא נמצא באירוע מצומצם, אפקט ה "וואו", לעיתים הגימיקים או הפיצ'רים שאנו מציעים לאורחים שלנו באירועים יכולים להיות בלתי נשכחים, במיוחד אם זה אירוע שמטרתו להציג "סטטוס" או "כוח", כמו כן באירועים גדולים מאוד ניתן לעשות מינגלינג ולהדק קשרים, מה שיכול לפתוח דלתות עסקיות או אפילו לקשרים חבריים עמוקים יותר

לא היינו ממליצים לכם לעשות אירוע גדול ורחב כאשר מדובר באירועים משפחתיים, אלא כאשר מדובר באירוע עסקי למשל, או ימי גיבוש של חברות – אז כדאי מאוד שיהיו פיצ'רים שונים כגון הופעה, הפעלות וכו'.

לסיכום: תלוי באופי האירוע, אירועים גדולים יכולים להיות יתרון כמו כן אירועים אינטימיים, כאשר מדובר במשפחה וחברים קרובים או כאשר מדובר באירוע חברה גדול ומשמעותי אל תשכחו להגיע עם הרבה מצברוח ולהתכונן ליצור זכרונות חדשים. 

Share Button