בית » בריכות פיברגלס

בריכות פיברגלס

בריכות פיברגלסהפריווילגיה של בריכת שחייה לא שמורה היום רק לעשירים. בארץ חמה כמו ישראל המון משפחות מחליטות להוסיף את התוספת המצננת הזאת לחצר הבית ולבנות בריכת שחייה. בין שלל סוגי הבריכות שאפשר למצוא בארץ, בריכות פיברגלס הן ללא ספק בעלות סטנדרט האיכות הגבוה ביותר. בכל העולם היום אפשר למצוא בווילות פרטיות וגם בבתי מלון ואתרי נופש בריכות העשויות פיברגלס המצופה בציפוי עמיד ויוקרתי שעומד בסטנדרטים הגבוהים גם בכל הקשור לעיצוב הבריכה וגם בחוזקה ועמידותה לאורך זמן.

בריכות פיברגלס מובאות לארץ על ידי יבואנים וגם מיוצרות על ידי אנשי מקצוע מיומנים. היום ניתן לתכנן בריכות פיברגלס בהתאם לגודל השטח ממנו אנחנו רוצים ליצור את הבריכה בחצר או להזמין מתוך קטלוג לפי דגמים מוכנים. בריכות הפיברגלס ניתנות לבחירה לפי עומק ולפי הגימור. בנוסף, ניתן היום להזמין בריכות פיברגלס שמגיעות עם מערכות ג'קוזי נפרדות ומערכות עיסוי מתקדמות.

מהם החוקים הכתובים והלא כתובים לבחירת בריכת שחייה מפיברגלס?

הדבר החשוב ביותר הוא לבדוק שהבריכה בעלת תו תקן התקף בישראל כך שתתאים לתוכניות הבנייה ולאישורים הנדרשים כיום. בנוסף, חשוב כמובן לבדוק שהיצרן או היבואן פועל על פי חוק, בעל רישיונות לעסק ובעל שם מוכר בתחום הייבוא או הייצור של בריכות פיברגלס. בידקו את מידות הבריכה והזמינו רק לאחר שוידאתם שהמידות תואמות את השטח הנבחר לבניית הבריכה.

לצד קניית הבריכה יש צורך לדאוג להתקנה מתאימה של הבריכה. בדרך כלל התקנה היא חלק מהחבילה ונכללת במחיר הסופי. ודאו שאתם מקבלים הצעת מחיר שכוללת גם את הבריכה עצמה וגם התקנה של בריכה. בנוסף, ודאו שכל הפרטים הקטנים נכללים במחיר, חיבור לתאורת בריכה, ג'קוזי או מיטת עיסוי תואמת במידת הצורך, לפי ההזמנה, אחריות וכדומה.

הייתרונות החשובים

בריכות פיברגלס מהוות את הטופ שבטופ בכל הקשור לבריכות שחייה בארץ ובעולם. היום אפשר להנות מהמראה היוקרתי, הפיתוחים הטכנולוגיים, המערכות המתקדמות והאיכות לאורך שנים גם בבית הפרטי. אם אתם רוצים להפוך את גינת הבית לבריכת שחייה, בריכות פיברגלס חייבות להיות הבחירה הראשונה שלכם. 

Share Button