בית » News » הדפסת מעטפות מנייר ממוחזר

הדפסת מעטפות מנייר ממוחזר


5מיחזור נייר הוא חלק בלתי נפרד ממאמץ עולמי משותף למען איכות הסביבה. התקדמות טכנולוגית, ניצול משאבי הטבע והתנהגות בלתי אחראית של האנושות מובילים כיום את הצורך במיחזור מאסיבי של נייר. על מנת למחזר נייר, יש צורך בגריסה וריסוק של נייר ישן בתוך מים ליצירת עיסה נוזלית. לאחר מכן, עוברת העיסה לייבוש בצורת שכבה דקה הפרוסה על גבי רשת. לאחר מכן, מקלפים את הנייר המיובש, ומקבלים נייר ממוחזר ברמה גבוהה. תהליך המיחזור משמש ליצירת סוגים רבים של נייר וניתן להדפיס איתו מעטפות. אך מדוע צריך בכלל להדפיס מעטפות ואילו חברות יכולות לעזור בתהליך?

הצורך במעטפות

מלבד הצורך המעשי, עסקים זקוקים למעטפות גם ליצירת מיתוג ופרסום. כל חברה, שמכבדת את עצמה, זקוקה לסדרת מעטפות מרשימות, איכותיות וממותגות. את המעטפות ניתן להעביר אל גופים רשמיים לצרכי התקשרות או בשלבי גיוס של לקוחות חדשים. המעטפות מאפשרות לחברה להחדיר את המותג, את הלוגו ואת הסלוגן אל המודעות של לקוחות פוטנציאליים וכך מגדילות את הרווחים הצפויים. יחד עם זאת, השיקול העיקרי של בעלי חברות, המעוניינים במעטפות, הוא המחיר.

חיסכון בעלויות

הדפסת מעטפות מנייר ממוחזר חוסכת בעלויות. חברה מקצועית יודעת להדפיס על גבי מעטפות ממוחזרות בכל הגדלים באמצעות מכונות דיגיטליות או מכונות אופסט מתקדמות. איכות המעטפה תקבע במידה רבה את שביעות הרצון של החברה והלקוח. בעלי חברה, המעוניינים בהדפסת מעטפות, יכולים להתייעץ עם בעלי המקצוע, להזמין כמות קטנה לצרכי ניסיון, ולהחליט בהמשך על הדפסות נוספות. כל עסק ששולח חשבוניות, מסמכים, קבלות או דפי פרסום זקוק למעטפות. השאלה – אילו מעטפות לבחור – תלויה בצרכי החברה ובאופי שלה. חברות דינאמיות וקטנות יכולות לבחור מעטפות ייחודיות, לעומת פירמות גדולות ומבוססות, אשר יעדיפו בדרך כלל את המעטפות המסורתיות.

גדלים, עיצוב והשימוש באינטרנט

השימוש בנייר ממוחזר אינו בא על חשבון העיצוב. ממשק העיצוב המודרני מאפשר הדפסה איכותית במחיר הוגן. מבחינת זמן העבודה, הדפסה של מעטפות מנייר ממוחזר מסתיימת לאחר ימים בודדים בלבד. ניתן להתייעץ עם נציגי החברה לפני שמבצעים הזמנה, וחשוב להכיר מספר גדלים סטנדרטיים של מעטפות:

א. מעטפות בגודל 23X11

ב. מעטפות בגודל 25X18

ג. מעטפות בגודל 34X24

מערכת עיצוב ההדפסות מאפשרת הדפסה על גבי מעטפות לשימוש משרדי או ביתי. בצורה כזו יכול גם עוסק זעיר או עצמאי לנצל את סוגי המעטפות מנייר ממוחזר, ולמצוא מענה לצרכיו. הזמנת המעטפות מתחילה בבחירת הקטגוריה והגודל, ממשיכה עם איתור סגנון העיצוב הרצוי, ומסתיימת עם שליחת ההזמנה בלחיצת כפתור. הרשמה באתר תבטיח שמירה של העיצוב לצורך הזמנה בעתיד, ואפשר לבחור בין איסוף עצמי למשלוח בדואר.

לסיכום, ניתן לומר, כי השימוש בנייר ממוחזר מצטרף אל טכניקות מיחזור חדשות, כגון הזמנת מעטפות באמצעות האינטרנט, לטובת העתיד של כולנו.

הכתבה באדיבות דפוס הדקל המספקת שירותי הדפסת מעטפות ושירותי דפוס מתקדמים

Share Button