בית » כללי » ההתאמה המושלמת של פרגולות אלומיניום לחצר שלכם

ההתאמה המושלמת של פרגולות אלומיניום לחצר שלכם

אין באמת חוויה שהיא נעימה יותר מאש ישיבה בחצר שלכם – החצר גם יכולה להיות מקום נהדר לאירוח בכל חודשי השנה. עם זאת, כמובן שבתנאי מזג אוויר קיצוניים, אתם תרצו ליהנות ממחסה מעל ראשכם .בעוד שהתקנה של גגון היא לא בדיוק אופציה טובה מבחינה דקורטיבית, הרי שהתקנת פרגולה בהחלט באה בחשבון! אולם באיזו פרגולה אתם תבחרו? כיום, הנטייה ההולכת וגוברת, היא להעדיף התקנה של פרגולות אלומיניום בחצר הבית. מדוע דווקא פרגולות האלומיניום? משום שיש להן כמה יתרונות מובהקים:

פרגולות אלומיניום

כל היתרונות של הפרגולות מאלומיניום

  • הן עמידות נגד פגעי הזמן – היתרון הבולט של פרגולות אלומיניום הוא העמידות שלהן נגד פגעי הזמן ומזג האוויר. האלומיניום איננו נשחק, הצבע שלו לא ירד ממנו, והוא לא יתקלף והוא לא יהפוך להיות חלש יותר עם הזמן. לא משנה כמה זמן יעבור – האלומיניום עדיין יחזיק מעמד. זה אומר שגם אם התקנתם את הפרגולה לפני חמש שנים – היא עדיין תתפקד בצורה מושלמת, ותספק לכם מחסה איכותי מאד בחצר.
  • אפשרות לפרגולות חשמליות – רק אם בוחרים להתקין פרגולות אלומיניום בחצר של הבית שלכם, אפשר לשקול את הנושא של פרגולות חשמליות. פרגולה חשמלית מאפשר בעצם שליטה טובה יותר על השלבים שלה – כך למשל אפשר לבחור בין איטום מוחלט לבין איטום חלקי – והדבר כמובן הופך את הפרגולה למתאימה לכל עונות השנה – בחורף היא תספק הגנה מלאה נגד הגשם, ובקיץ תהיה לה אטימה חלקית, אך ורק נגד קרני השמש.
  • מאפשר גם ניקוז – בעיצוב המיוחד של פרגולות אלומיניום, אפשר להפוך אותן גם לחלק ממערכת הניקוז שלכם – כך כשהגשם ירד מעל שטח החצר שלכם, הוא לא ירטיב אותה, אלא ייקלט בפרגולה, ומשם יועבר בתעלות מיוחדות ישירות למערכת הניקוז. הדבר מאפשר לכם לשמור על סביבה יבשה בחורף.

כל היתרונות בסוג אחד

אם לסכם, ברור כעת מדוע הפרגולות מאלומיניום נחשבות לפרגולות המובילות כיום. מעבר ליתרונות הכלליים שלהן – ברור גם למה הן מותאמות במיוחד להתקנה בשטח חיצוני כמו החצר של הבית שלכם. התקניו עוד היום פרגולה – ותיהנו מאיכות גבוהה!

Share Button