בית » כללי » היתרונות של חלונות בלגיים

היתרונות של חלונות בלגיים

פרופיל אלומיניום בלגי הוא פתרון מצוין עבור חלונות בבית או בעסק. במאמר הבא נספר על היתרונות של חלונות בלגיים ונביא טיפים לבחירתם

פרופיל אלומיניום בלגי מציע תכונות ייחודיות שמשתלבות בצורה מושלמת סביב חלונות בבית, בעסק ובכל מקום אחר. הפרופיל הבלגי מתאפיין בחוזק ועמידות וניתן לייצר אותו גם במידות צרות במיוחד. זהו פרופיל עם יחס גבוה של זכוכית מול אלומיניום והמטרה העיקרית שלו הוא ריכוז יתרונות בתוך חומר גלם אחד. השימוש באלומיניום ליצירת פרופילים עבור חלונות מספק חסינות מפני חלודה וקורוזיה. חלונות בלגיים עמידים בטווח הקצר והארוך בפני כל מזג אוויר והם נחשבים להשקעה משתלמת וחסכונית.

אין צורך בתחזוקה מיוחדת של חלונות בלגיים ואפשר לשמור על החזות המרשימה עם טיפולי ניקיון סטנדרטיים בלבד. פרופילי אלומיניום בלגיים מתאימים לחלונות, לדלתות יציאה למרפסת או לחצר ובחלק מהמקרים גם לדלתות כניסה. השימוש בפרופיל אלומיניום מבוסס על ניצול אלמנטים מודרניים ושילוב קווים חלקים ואסתטיים. כל אלו יחד מאפשרים לחברות העוסקות בתחום לייצר פרופילי אלומיניום במגוון של סגנונות.

טיפים לבחירת חלונות בלגיים

אלו הדגשים העיקריים שכדאי להביא בחשבון לפני בחירה והתקנה של חלונות בלגיים בתוך הבית או העסק:

א. סוג האלומיניום – רצוי לדרוש פרופילים המיוצרים מאלומיניום בלגי מקורי. אפשר לבדוק את המקוריות של המוצר באמצעות המפרט שלו, תוך התייעצות עם נציגי החברה המבצעת או בעזרת איסוף מידע ברשת האינטרנט. אלומיניום מקורי עומד בדרישות התקן הישראלי ומבטיח שביעות רצון לשנים רבות.

ב. התקנה – אי אפשר להתקין פרופילי אלומיניום באופן עצמאי ויש צורך ביצירת קשר עם איש מקצוע המתמחה בנושא. ההתקנה מתבצעת רק לאחר בדיקה של עמידות החלון לרוחות ונזילות. אין צורך להתפשר לפני שבוחרים במתקין ויש לתת עדיפות לחברות עם ניסיון והמלצות מוכחות.

ג. התאמת סוג הפתיחה – חלונות בלגיים דורשים התאמה של סוג הפתיחה לחלל החדר. באופן עקרוני, חלון הזזה מתאים לחדרי שינה, חדרי ילדים ומטבח, בעוד חלון פתיחה קיפ יתאים למקלחת ולשירותים. בסלון וחדרי אירוח ניתן להתאים חלונות בלגיים דריי קיפ המאפשרים פתיחה מלאה על הצד או פתיחה עליונה וחלקית בלבד.

ד. תעודת אחריות – לא כל החברות העוסקות בייצור, התאמה והתקנה של חלונות בלגיים מציעים תעודת אחריות. המטרה של התעודה היא לחייב את המתקין להתקין פרופיל איכותי ועמיד. כמו כן, תעודת האחריות מהווה אינדיקציה לרמה גבוהה של שירות לקוחות, תמיכה ותחזוקה במידת הצורך.

פרופיל בלגי לחלונות מספק אפשרויות עיצוב רבות עבור מי שמעוניין לשנות את המראה של הבית, החדרים או הסלון. באמצעות חלונות בלגיים ניתן ליהנות מפתרון הצללה יעיל ונוח. הפרופילים הבלגיים מיוצרים על ידי חברות המתמחות בנושא ומותקנים תוך התאמה לצרכי הלקוח. זו הסיבה העיקרית להצלחה של חלונות בלגיים בבתים, בעסקים וגם בארגונים ובחברות גדולות.

Share Button