בית » תרבות ופנאי » המדריך המלא למציאה של טיסות זולות

המדריך המלא למציאה של טיסות זולות

חלק מאד משמעותי מטיול הוא עניין העלויות, אנחנו רוצים כמובן להתפנק וליהנות ככל שאנו מסוגלים בחופש אבל תמיד יושב לנו באיזה פינה חשוכה בראש עניין הבזבוזים וגורם לנו למטרד רציני ואי נחת שמפריעים ומעיקים מעט על ההנאה מהטיול.

אחד המרכיבים אולי המשמעותיים ביותר מעלות הטיול הוא מחירם של כרטיסי הטיסה, בעמוד זה נביא בפניכם מדריך יעיל כיצד ניתן להוזיל את כרטיסי הטיסה ולהביא להוזלה משמעותית בכמות ההוצאות של הטיול לחו"ל.

שם המשחק מחקר מעמיק, ידע וסובלנות

ובכן בלי כל ספק שם המשחק כאן הוא לא אחר מאשר מחקר מעמיק בין אתרי האינטרנט השונים, סובלנות וידע לגבי האפשרויות שעומדות בפניכם, אם אין לכם את הידע הזה עכשיו זהו הזמן לרכוש אותו , קראו את העצות הבאות ולמדו כיצד מוזילים את מחירי הטיסות.

  • מחקר מעמיק בין אתרי האינטרנט השונים בתחום – בימים אלו רוב המחירים מוצגים בגלוי באתרי התיירות השונים באינטרנט, בלי שום בעיה ניתן לדלג בין אתר אחד לשני ולבדוק את המחירים שמוצעים בו ליעד ולתאריכים שמעניינים אתכם, אתם תתפלאו לגלות כי המחירים שונים לאותה טיסה בדיוק בין אתר לאתר.
  • בדיקה של מבצעים שווים דרך אתרי קופונים – אתרי קופונים גדולים מציעים לעיתים קרובות קופונים ממש משתלמים ואטרקטיביים לטיסות ליעדים שונים ברחבי העולם, כנסו לאתרים אלו וחפשו אחר קופון ליעד שמעניין אתכם, אולי תופתעו לגלות מחיר שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר.
  • משחק עם תאריכי הטיסה עצמם – מקרים רבים מחירי הטיסות משתנים באופן משמעותי מד ברגע שמשחקים עם הימים שבהם רוצים לטוס, משחק של יום יומיים קדימה או אחורה יכול להוזיל את מחיר הטיסה שלכם בכ-20-30% לפעמים, שווה לבדוק.
  • רכישת טיסת אפ ליעדים ספציפיים – טיסות אפ הן טיסות מוזלות בהן כרטיס עולה מקסימום 99$, הסיבה לכך נעוצה באופי הטיסה שבה לא תקבלו כל אוכל ושתייה, אם תרצו לנשנש משהו או לשתות משקה קר ומרענן הדייל יחייב אתכם בכמה שקלים נוספים. טיסות אלו כרגע מיועדות אך ורק לכמה יעדים ספציפיים באירופה ואם אחת ממדינות אלו היא היעד שלכם אז הרי שכדאי לכם לטוס בסוג של טיסה זו ולחסוך כסף רב.
  • רכישה של כרטיסי טיסה ברגע האחרון – רכישת כרטיסי טיסה ברגע האחרון היא שיטה מוכרת ונפוצה להוזיל את מחירי כרטיסי הטיסה, במידה וחברת התעופה רואה כי מועד הטיסה קרב ובא והיא עדיין לא מכרה את כל הכרטיסים, יהיה כדאי לה להוזיל אותם באופן משמעותי ולהרוויח משהו אפילו קטן עליהם מאשר להפסיד את הכסף בכלל.
Share Button