בית » News » המדריך לקניית כורסאות טלוויזיה

המדריך לקניית כורסאות טלוויזיה


4כורסת הטלוויזיה היא אחד הרהיטים החשובים ביותר בעיצוב הבית. הכורסא בולטת מול פריטי ריהוט אחרים, היא משמשת את בעלי הבית ואת האורחים, וניתן ליהנות ממנה לאורך שנים ארוכות. כורסאות הטלוויזיה אמורות לתת מענה על צרכים פונקציונאליים, ומלבד עור משובח הן מציעות בשנים האחרונות גם תכניות עיסוי, רטט, פתיחה אוטומטית, הדום רגליים נשלף, מושבים מפנקים ועוד. אך כיצד בוחרים את הכורסא הנכונה מבין היצע רחב כל כך?

הגדירו דרישות – אך אל תקלו ראש בעיצוב

הצעד הראשון בקניית טלוויזיה הוא הגדרת הדרישות. יש הבדלים משמעותיים בין כורסאות טלוויזיה לרהיטים אחרים, כגון פינות ישיבה, פינות אוכל או כסאות בר. הכורסאות יכולות להפוך את הישיבה לחוויה, אך לא כולם מחפשים אחר מערכות עיסוי או טיפולי שיאצו. לאחר שתגדירו את הדרישות, יהיה לכם קל יותר להחליט גם על תקציב ומותג: אם הסאונד הוא מה שחשוב לכם, ואתם נוהגים לצפות בסרטים, בחרו כורסאות עם מערכות קול מובנות. לעומת זאת, אם מטרת הכורסא היא לשפר את מצב הבריאות, העדיפו להשקיע בתכונות אורטופדיות.

כורסאות ומערכות ישיבה משוכללות נמדדות על פי הנדסת האנוש. בבואכם לקנות כורסא, בדקו כמה מחשבה הושקעה בתכנון המבנה והצורה. הכורסא צריכה להתחשב בכל הנקודות הרגישות בשלד – החל מהשכמות, דרך הגב העליון והגב התחתון ועד הישבן והרגליים. ההתאמה האישית של הכורסאות היא לא פריבילגיה אלא צורך מהותי. המחיר של הכורסא אינו מהווה פקטור מהבחינה הזו, משום שהבריאות צריכה לעמוד מעל הכל.

שיקול נוסף, שיכול לעזור לכם לבחור כורסת טלוויזיה הוא העיצוב. בסופו של דבר, הכורסא צריכה להשתלב עם שאר מערכות הריהוט בבית. ישנם כאלו, הבוחרים כורסאות עור שחורות על רקע קירות בהירים על מנת ליצור ניגודיות, לעומת אחרים, המעדיפים התכתבות הרמונית. הבחירה האסתטית נמצאת בידיכם, וכדאי שתיקחו אותה בחשבון. נסו לחשוב, איך הסלון ייראה עם הכורסא, וקבלו החלטה גם על בסיס הצבע, המידות וסוג הריפוד.

מה אתם יודעים על היצרן של הכורסא?

הייחודיות של כורסאות טלוויזיה באה לידי ביטוי במומחיות של היצרנים. בניגוד לסוגי ריהוט אחרים, רוב היצרניות של הכורסאות האיכותיות מתמקדות במוצר הזה בלבד. המשמעות היא שפע של חומרים וגימורים, אשר עומדים לרשות הלקוחות. כדאי שתשקיעו קצת זמן בבירור לגבי הבדלים בין יצרניות, חוות דעת של משתמשים ודירוג מקצועי. קראו את המפרט המלא של הכורסא, ואל תסתכלו רק על המחיר.

לסיכום, הכורסא תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר, אם תבצעו רכישה מושכלת. מטרת המדריך היא לעזור לכם לרכוש כורסא לעצמכם או בתור מתנה מקורית. יחד עם זאת, בסופו של דבר לכל אחד יש העדפות אחרות. השתמשו בעצות, התייעצו עם אנשי מקצוע, והפעילו שיקול דעת אישי, על מנת למצוא את הכורסא המושלמת. 

נ.ב. יש לכם כבר כורסת טלוויזיה שהתיישנה והריפוד בה שקע? אפשר לשלוח אותה לרפד מקצועי שימלא לכם ריפוד והכורסא תחזור כחדשה!

הכתבה באדיבות רהיטי הכח במשווקים מגוון ענק של ריהוט לבית ולעסק

Share Button