בית » News » חופשה משפחתית בניו יורק

חופשה משפחתית בניו יורק

חופשהניו יורק זהו אחד מיעדי התיירות הפופולאריים בעולם, כאשר אחד מפלחי התיירים אשר מגיעים לבקר בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות הם משפחות הפוקדות את האזור בדרך כלל בתקופת הקיץ, בזמן החופש הגדול בו הילדים נמצאים בחופשה מבתי הספר, גנים וכדומה.

חופשה ביעד התיירות מספר אחד בעולם – ניו יורק יכולה להיות מצוינת ואידיאלית בעבור משפחות, כאשר מספר החוויות והבילויים המחכים לכם באזור הם רבים ומגוונים.

ילדים במהלך החופשה בניו יורק

כאשר נוסעים עם כל המשפחה לבקר ולטייל בחו"ל חשוב מאוד לתת דגש גדול במיוחד לילדים אשר מצטרפים לנסיעה גם כן, הצורך בתכנון מקדים של החופשה בניו יורק עם ילדים הוא קריטי והכרחי, כי אחרי הכל טיול עם ילד שונה שמיים וארץ מאשר טיול זוגי בניו יורק שבו שני בני הזוג בוגרים ומכירים את צרכיהם האישיים וההנאות הקטנות של החיים.

להלן מספר מצומצם של מקומות מומלצים שלבטח ישאירו טעם של עוד וחוויות מדהימות לילדים במהלך הביקור בניו יורק סיטי, והם:

  • החנות של דיסני – חנות הדגל של חברת דיסני ענקית סרטי המצוירים לילדים, שם ניתן למצוא מוצרים נלווים של הכוכבים הגדולים שכולנו מכירים מהיותנו ילדים ופעילויות לגיל הרך.
  • American Girls Place – חנות הנמצאת במידאטון בניו יורק שאטרקטיבית יותר לבנות וילדות, שם ניתן למצוא מוצרים על טהרת בובות הברבי ומשחקים נוספים שבנות בגיל הילדות כל כך אוהבות.
  • מוזיאון האומנות לילדים – מוזיאון אשר הוקם בשנת 1988 ומיועד לילדים מגילאי 3 עד 12, בו ניתן למצוא פינות חמד, הופעות לילדים, בריכות כדורים ויצירות אומנות של ילדים והגיל הרך.
  • האקווריום של ניו יורק – אחד המקומות האידיאליים שמתאימים גם למבוגרים אך כמובן שבעיקר לילדים, שם ניתן למצוא דגים מיוחדים וחיות ים באקווריום הממוקם באזור קוני איילנד.

כמובן שאנו ממליצים בחום לעשות בדיקה קפדנית ברשת עם המדריכים של לונלי פלאנט, מדריכי שיחור ומרכזי המודיעין הפרוסים בעיר היכולים לעזור לכם למצוא את האטרקציות הפופולאריות והטובות ביותר בעבור ילדכם וכל המשפחה בפרט.

ישנם מקומות בילוי ואטרקציות שחייבים לראות גם שהילדים פחות מתעניינים, כגון: כיכר הטיימס סקאוור, הסנטרל פארק ועוד רבים וטובים, יום יגיע והילדים יבינו בשלב מאוחר יותר איפה הם באמת היו וכמה שהמקומות האלו נחשבים לטופ של הטופ בתעשיית התיירות בעולם ובארצות הברית בפרט.

הוצאות כספיות ועלות החופשה בניו יורק עם כל המשפחה

ההוצאה הכספית של החופשה והתקציב בכלל הוא אחד מהדברים החשובים ביותר שאותו יש לתכנן זמן רב מראש, התקציב עצמו מוגדר מהוצאות הטיסה אותה רוכשים מסוכן הנסיעות בארץ, שירותי הלינה והאירוח בבתי המלון הפרוסים בעיר וכמובן מחייה וכלכלה יומיומית הכוללת בין היתר כניסה לאטרקציות ומקומות בילוי בעיר.

חשוב מאוד שטרם הנסיעה לניו יורק תבצעו הערכה כספית ותבדקו שאתם אכן עומדים בתקציב שכזה, אין סיבה להחליט על נסיעה לניו יורק ללא תקציב מתאים, כאשר חשוב לזכור שמדובר באחד מיעדי התיירות היקרים ביותר, כאשר רק כרטיסי טיסה למשפחה בת 4 נפשות יכולה להגיע בתקופת הקיץ לסכומים של 5,000$ בממוצע.

שילוב ניו יורק עם יעדים נוספים בארה"ב

לא פעם ישנם לא מעט משפחות אשר מחליטות לשלב את הביקור בניו יורק עם יעדים נוספים בארה"ב, כאשר היעד הפופולארי ביותר בעבור משפחות שנוסעות עם ילדים חשוב לציין, זוהי פלורידה או יותר נכון אורלנדו שם ניתן למצוא את הדיסני וורלד המפורסם שהינו בעצם לונה פארק וחוויה אחת גדולה לכל המשפחה, אנו ממליצים מאוד לבחון את האפשרות להגיע לאזור זה בעזרת טיסת פנים בארה"ב שמגיעה ישירות משדות התעופה בניו יורק (קנדי או ניוארק) ישירות לשדה התעופה באורלנדו או למרכזיים יותר שנמצאים בפלורידה כמו במיאמי לדוגמא.

הטיפים וההמלצות לחופשה משפחתית בניו יורק באדיבות חברת הנסיעות נהורה טורס המתמחה במכירת כרטיסי טיסה לניו יורק ושאר יעדי ארה"ב.

 

Share Button