בית » חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתיאין דבר מהנה יותר מאשר לחלוץ נעליים בבית כשנכנסים מהגשם, להוריד את הגרביים ולהנות מרצפה חמימה ונעימה למגע. חימום תת רצפתי הפך בשנים האחרונות לשיטה הנוחה והנעימה ביותר לחימום הבית במהלך החורף. השיטה מתבססת על ערכות חימום תת רצפתי הפועלות על חשמל ומותקנות מתחת לרצפות הבית. ערכות אלו פועלות על בסיס של גופי חימום חשמליים שיוצרים אפקט טבעי של הרמת האוויר החם וחימום החדר דרך הרצפות.

בין היתרונות הבולטים של חימום תת רצפתי:

בטיחות המערכת: מדובר במערכת חימום בטוחה, בלי גופי חימום חשופים, אש בוערת או שקעי חשמל חשופים, כך שהיא מתאימה באופן מקסימלי לבתים עם ילדים קטנים ותינוקות זוחלים.

תחושה נעימה ולא מייבשת: הבעיה של הרבה מאד סוגי חימום היא הייבוש. אחרי הפעלת מזגן או מפזר חום אנחנו מרגישים לפעמים חוסר נעימות ותחושה של יובש בפנים ובכלל. חימום תת רצפתי לא יוצר את התחושה הזו אלא שומר על בריאות המשתמש ויוצר סביבה חמימה אבל לחה וטובה גם למי שיש לו בעיות נשימה.

מערכת נוחה להתקנה: מערכות חימום תת רצפתי מתאימות לכל סוגי הרצפות, מפרקט ועד לשיש ואבן. ניתן לשלב אותן בבתים חדשים לפני התקנת הרצפות או לחילופין במסגרת שיפוץ והחלפת רצפות בבית החדש. ההתקנה היא נוחה ואורכת זמן קצר.

הפעלה נוחה: המערכת אינה דורשת מיומנויות מיוחדות כדי להפעיל אותה. היא קלה להפעלה ולכן גם מי שלא ממש בעל רקע טכני יימצא שקל לו להפעיל ולתחזק אותה.

חימום תת רצפתי – לחורף קר בחוץ וחם בפנים

בין כל שלל הפתרונות לחימום במהלך החורף, חימום תת רצפתי הוא ללא ספק בעל יתרונות רבים. הוא חוסך לנו אנרגיה, חשמל וכסף, הוא לא מסוכן בבתים עם ילדים קטנים והוא מאפשר וויסות בריא ונכון של האוויר החם, בדיוק כמו שהטבע התכוון. יותר ויותר בעלי בתים מבינים היום שחימום תת רצפתי הוא פתרון יותר מאידיאלי שמשכיח מיידית את הצורך לדאוג להצבת תנורי חימום או להפעלת האח הכבדה במהלך החורף. לחורף קר וסוער בחוץ אבל חם ומפנק מבפנים – חימום תת רצפתי הוא הפתרון שלכם. 

Share Button