בית » יישור שיניים

יישור שיניים

יישור שיניים כולנו זוכרים את הטראומה של ימי התיכון, אז הסתובבנו עם גשר מתכתי ומציק בשיניים כדי ליישר אותן. היום ישנן טכניקות פחות נראות לעין ויותר נוחות ליישור שיניים גם בגיל צעיר וגם בגיל מבוגר. בעוד שהגשר המוכר והמתכתי עדיין מככב בין פתרונות הטיפול השונים, הוא מגיע היום בורסיות קצת יותר אסתטיות ופחות בולטות והוא מעוצב לפי הצורך של אותו מטופל.

אז איך בוחרים את האמצעי הטוב ביותר ליישור שיניים?

כמובן שהבחירה היא אינדיבידואלית לחלוטין אך האורטודנטים המתקדמים והמעודכנים ביותר יוכלו להציע כמה פתרונות פחות קשים מאותו גשר מתכת מוכר. היום אפשר למצוא למשל יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות  שאינן נראות היטב לעין. הפלטות מתאימות בעיקר לבוגרים שצורת הלסת והשיניים שלהם כבר התגבשה. באמצעות אבחון אצל רופא שיניים עם התמחות באורטודנטיה ניתן לקבוע האם אפשר להיעזר באמצעי זה שהוא הרבה יותר אסתטי וניתן להורדה בקלות. הפלטות השקופות או קשתיות כפי שהן נקראות בשפה המקצועית הן אמצעי נוח ונכון.

לצד הפלטות השקופות אפשר למצוא היום מתקני יישור שיניים זמניים וקבועים שמותקנים על מספר שיניים כדי למנוע רווחי שיניים מתקדמים, ליישר שן אחת סוררת וליצור מראה מושלם וחיוך נהדר. כדי ליישר שיניים בודדות משתמשים רופאי השיניים בדרך כלל בגשרים מתכתיים או גשרי חרסינה אך היום ישנם גם גשרים העשויים מחומרים שקופים שאינם נראים לעין בצורה בולטת ואפילו גשרים צבעוניים שיוצרים מראה משעשע ונחמד.

הפתרון – מציאת קליניקה ורופא מומחה

אין ספק שהפתרון ליישור שיניים נכון, מתאים ותקין לך הוא כמובן למצוא רופא שיניים שמתמחה בתחום של יישור שיניים ויכול לעזור ולייעץ איזו טכניקה מתאימה במיוחד. המגוון הרחב של סוגי יישור שיניים כמו גם הטכניקות החדשות שממשיכות להופיע בעולם רפואת השיניים כל הזמן, עם הקדמה הטכנולוגית, מחייבים אותנו למצוא את הרופא שמעודכן בכל הדברים האלו. אם אתם זקוקים ליישור שיניים פנו רק לקליניקות מוכרות, שהצוות בהן הוא מקצועי ובעל ניסיון רב. בחרו רופא שיניים-אורתודנט שמעודכן בכל האמצעים החדשים של יישור שיניים ותזכו בחיוך מושלם בלי סבל ועם מראה נעים לעין. 

Share Button