בית » News » יתרונות העברת דירה עם מוביל מקומי

יתרונות העברת דירה עם מוביל מקומי


הובלות
אם אתם מתכוונים לעבור דירה, ולא משנה אם אתם עוברים לדירה ביישוב בו אתם מתגוררים או ביישוב אחר, כדאי מאוד לשכור את שירותיה של חברה המספקת שרותי הובלה הממוקמת באזור שלכם. לכאורה זה נשמע הגיוני, אולם בפועל אנשים רבים מעדיפים לשכור את שירותיה של חברה הממוקמת ביישוב אחר, בעיקר בגלל קבלת המלצות ממכרים. כך למשל, אדם הזקוק לשירותי הובלות בירושלים, יכול למצוא את עצמו עובר דירה עם חברה אשר שולחת לו משאית מתל אביב. אם אתם שואלים מה רע בזה, שהרי מדובר בחברה מומלצת שלבטח תספק לכם שירות טוב, כדאי מאוד שתקראו את המאמר שלפניכם.

מכירים כל כביש ושביל

כשאתם בוחרים בחברה מקומית, אתם יכולים להיות בטוחים שהנהגים שהיא מעסיקה מכירים את המקום כמו את כף ידם. אחרי הכול, אם בחרתם חברה שלא הוקמה אתמול, המובילים מטעמה כבר ביצעו, מן הסתם, אי אילו הובלות במקום, ומכירים כל כביש וכל דרך בו. להיכרות זו יש יתרון משמעותי: הובלה ללא פקקים. הנהגים יודעים בדיוק מתי ואיפה יש פקקים באזור, ומכירים את הדרכים הקצרות ביותר אל היעד. עבורכם זה מקצר, כמובן, את זמן ההובלה כולו: תוכלו לקבוע את מועד ההובלה לשעות שבהן התנועה זורמת, ולהיות בטוחים שהחפצים שלכם יגיעו ליעדם כמה שיותר מהר.

על מנת להמחיש את העניין, ניקח, למשל, אדם שמחפש שירותי הובלות בירושלים. אם ישכור את שירותיה של חברה שממוקמת בעיר אחרת, הוא מסתכן בכך שנהגי משאית ההובלה לא יעריכו נכונה את אורך הפקקים בדרך לעיר, ויגיעו לביתו באיחור. גם לאחר שיצאו לדרך, אם הם לא מכירים את הדרכים הפנויות ו/או הקצרות יותר, יכול מאוד להיות שזמן ההגעה מנקודת המוצא אל היעד יתארך בהרבה, ויגזול מכם זמן, שכולנו יודעים עד כמה הוא יקר.

מכירים את רוב סוגי המבנים

כשאתם בוחרים חברת הובלות מקומית, אתם יכולים להיות בטוחים שנהגיה ומוביליה מכירים לא רק את הכבישים ואת הדרכים ביישוב, אלא גם את המבנים עצמם. כך, למשל, נציגי השירות של חברת הובלות בירושלים יוכלו לדעת מראש אם השירות שלהם צריך לכלול עבודות מנוף (כי חדר המדרגות בבניין היעד לא מאפשר העלאה של רהיטים) או אם יש דרך צדדית שדרכה ניתן להגיע עם המשאית למיקום נוח יותר לצורך פריקת תכולת המשאית.

הובלות במחירים נוחים

אמנם, שתי הסיבות שהוזכרו מעלה מספיקות כדי להמחיש את היתרונות של עבודה עם מוביל מקומי, אבל יש שיקול לא פחות חשוב והוא, כמובן, המחיר. אם אתם מתגוררים בתל אביב ותזמינו חברת הובלות מירושלים, תהיה מומלצת ונפלאה ככל שתהא, תשלמו הרבה יותר מהמחיר שתשלמו אם תזמינו חברה מקומית. אחרי הכול, מדובר בנסיעה לא קצרה שמעלה את המחיר בצורה משמעותית. לעומת זאת, אם תעבדו עם חברת הובלות מקומית, גם תיהנו מהיכרות טובה של הנהגים עם העיר וגם תשלמו מחיר שהוא לכל הפחות סביר.

אין כמו הובלה מקומית

לאור כל האמור לעיל, אין ספק שעבור אותו אדם שחיפש שירותי הובלות בירושלים ישתלם הרבה יותר, מכל הבחינות, לעבוד עם חברה מקומית. הדבר נכון, כמובן, לגבי כל עיר וכל יישוב בארץ, ואין ספק שהוא יספק לכם את התמורה הטובה ביותר לכספכם ולציוד שלכם גם יחד. הבחירה צריכה להתבסס כמובן גם על פרמטרים נוספים, כגון רישיון עבודה, חוזה חתום, ביטוח מלא ושירותים נוספים, אבל ההמלצה שלנו היא שתבדקו את כל אלה רק לאחר שתהיה לכם רשימה של מספר חברות מקומיות מומלצות. שיהיה מעבר קל והרבה בהצלחה.

 הכתבה באדיבות חברת יעקובי הובלות המבצעים שירותי הובלות בירושלים והסביבה

Share Button