בית » בעלי מקצוע » כך תבחר מכונת שטיפה לעסק שלך

כך תבחר מכונת שטיפה לעסק שלך

ניקיוןשוק מכונות השטיפה הינו רווי ביותר. ההיצע הרחב של המכונות שניתן לקנות הוא עצום ומבלבל. במאמר זה החלטנו לתת לכם כמה טיפים שיעזור לכם לבחור את המכונה המתאימה ביותר עבורכם.

אנו חיים בעידן שבו כל בית עסק מחזיק מכונת שטיפה על מנת לנקות את חלל העבודה בקלות, במהירות וביעילות. עם זאת, במידה ואתם מעוניינים לקנות מכונה משלכם לעסק, תוכלו למצוא את עצמכם אובדי עצות כיוון שההיצע הוא באמת עשיר. אבל אם תיעזרו בעצות שלהלן, אנו בטוחים שתוכלו לרכוש את המכונה המתאימה ביותר עבור צורכיכם.

טיפים מנצחים לבחירת מכונת שטיפה לבית העסק

ענו על השאלות הבאות:

  1. האם עליכם לנקות שטח גדול יחסית ולהתמודד עם כתמים עקשניים?

מכונות שטיפה בלחץ מים חמים הן לרוב גדולות ויקרות יחסית,ומופעלות באמצעות חשמל או סולר. בדרך כלל הן מיועדות לניקוי אזורים נרחבים, שבהם קיים צורך להסיר כתמי שומן ולכלוך עקשני. אלו בדיוק הסיבות לכך שלרוב הן משמשות תעשיות, מפעלים, מוסכים, בתי מלאכה וכדומה. לעומת זאת, מכונות גדולות שמתאימות לנקות שטח רחב-ידיים הן מכונות שטיפה בלחץ מים קרים. הן מבצעות את עבודתם היטב, אך מתאימות בעיקר לניקוי חצרות של בתים, רכבים ועסקים קטנים יחסית.

  1. האם גודל המכונה מהווה בעיה עבורכם?

זכרו שמכונה גדולה לעתים קרובות עשויה להוות בעיה במידה וצריך להיכנס לאזורים צרים שדורשים ניקוי. כמו כן, יהיה עליכם לבחור מקום אחסון למכונה בזמן שאינכם משתמשים בה. במילים אחרות, אם אתם מוגבלים במקום, ייתכן ותצטרכו לקנות מכונה קטנה יותר ממה שחשבתם.

  1. עד כמה חשוב לכם שיהיה קל, נוח ופשוט לתפעל את מכונת השטיפה?

כמו כל מכשיר שמתפעלים גם מכונות שטיפה צריכות להיות ידידותיות למשתמש, ובעלת הפעלה קלה לשימוש. כך לא תצטרכו להעביר הכשרה ארוכה לעובדים שיתפעלו אותה. ככל שיהיה במכונה פחות פונקציות, כך יהיה קל יותר לתפעלה.

  1. האם אתם מבינים מספיק בתחום על מנת לבחור את המותג האיכותי ביותר?

קנייה חכמה פירושה לקנות מוצר של מותג אמין ואיכותי, על מנת לחסוך בהוצאות העתידיות. מוצר של חברה מוכרת יעלה את הסיכויים שהמכונה תוכל לשרת אתכם נאמנה למשך שנים ארוכות. לרוב, חברות מוכרות מעניקות גם תעודת אחריות עם המכונה, מה שמאפשר לכם לדעת שבמידת הצורך, יהיה לכם למי לפנות. אם אין לכם את הידע לגבי החברות המובילות בתחום זה, היעזרו במומחים או קבלו המלצות מקולגות או מאתרי המלצות וחוות דעת.

  1. מהו סוג המשטח שעליכם לנקות?

לפני שאתם רוכשים מכונות שטיפה בלחץ יש להתאים אותה (ובמיוחד את גלגליה) למשטח בית העסק שלכם. אי התחשבות בפרמטר זה עלול להביא לכך שהמשטח יישרט, יוכתם או יינזק במידה כזו או אחרת.

הכתבה באדיבות חברת המבריק המקורי 

Share Button