בית » בעלי מקצוע » כל הסיבות בגללן כדאי להשתמש בבובקט

כל הסיבות בגללן כדאי להשתמש בבובקט

כאשר חושבים על כלי יעיל ביותר בתחום של עבודות הבניה לסוגיהן, אין כל צל של ספק כי המעלות של בובקט מוכיחות כי מדובר על אחד האמצעים החשובים ביותר עבור אנשי מקצוע. זה הוא ציוד מכני הנדסי אשר מתפקד כיעה אופני קומפקטי, ומציע שורה ארוכה של שימושים כאלה ואחרים. הוא מורכב משלדה קשיחה, בעל מנוע אחורי וזרועות הרמה אשר נמצאות משני צידי תא המפעיל. זרועות אלו מחוברות למגוון כלים, ומזוהות בעיקר עם כף לחפירת עפר, נשיאתו והעמסתו על משאית.

מלבד מקרים בהם בובקט מצויד בזחלים, הוא בדרך כלל מתנייע על גבי 4 גלגלים. זוג הגלגלים הימני מונע בנפרד מזוג הגלגלים השמאלי, ובעלי מקצוע יודעים היטב כיצד לנצל זאת לצורך שליטה אופטימאלית בכיוון הנסיעה שלהם. יש לציין את העובדה, כי בובקט הוא כלי מצוין עבור ביצוע פניות חדות באמצעות חלוקת הכוח לזוגות הגלגלים, והוא מאפשר גם פנייה ברדיוס אפס.

בובקט – הרבה יותר מיכולת תמרון

יכולת התמרון המפורסמת של הבובקט חושפת רק חלק מן היתרונות היחסיים שלו לעומת כלים אחרים. בעל מקצוע אשר מתלבט לגבי רכישת ציוד הנדסי צריך לזכור את התכונות הבאות:

א. התאמה לאתרי בנייה ורחובות צרים – בעבר נאלצו בעלי מקצוע לבזבז זמן וכסף על חיפוש אחר פתרונות נגישות באתרי בנייה ורחובות צרים. אין ספק, כי מיני מעמיס חוסך את עוגמת הנפש הזו, וזמין עבור בעלי מלאכה באופן מיידי ומהיר ביותר.

ב. רמת בטיחות גבוהה – אי אפשר להתעלם מן השיפורים הטכנולוגיים אשר עברו על מיני מעמיסים המיובאים כיום לישראל. בניגוד למעמיס קדמי רגיל, למיני מעמיסים מודרניים יש תא מפעיל סגור לגמרי העטוף בשלדה חזקה. הוא מגן על המפעיל בצורה אופטימאלית ויכול להציל חיים לא פעם.

ג. מגוון של תפקידים – בובקט משמש כאמור למגוון רחב של תפקידים, ועל כן הוא אידיאלי עבור בעלי מלאכה בתחומים רבים, כגון חפירות, עבודות עפר, נשיאת עפר וחומרי בנייה, שינוע לתוך משאיות, פילוס שלג ועוד.

Share Button