בית » מגזין » כל השיטות להסרת שיער בלייזר

כל השיטות להסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזרכיום כבר כולם יודעים – הסרת שיער בלייזר הינו הטכניקה המועדפת והפופולרית ביותר לשם הסרת שיער מאזורי מועדפים בגוף.

הסרת שיער בלייזר – השיטות

באם עולה בכם הרצון להסיר שיער בלייזר, תוכלו לבחור מבין מספר טכניקות פופולריות בשוק. יש לשים לב ליתרונות וכן לחסרונות בכל אחת מן השיטות, ולבחור את זו המתאימה לכם ביותר על פי מצב עורכם, מספר הטיפולים הנדרשים ועלותה. להלן פירוט של טכניקות הסרת שיער בלייזר אשר נחשבות לנבחרות בארצנו:

–          הסרת שיער :SHR לטכניקת זו, הנחשבת למתקדמת ביותר, מספר יתרונות משמעותיים על המתחרות בשוק, ועיקרי הנו שמאפשרת גם לבעלי עור כהה (אשר יימצאו כלא מתאימים לעבור הסרת שיער בשיטות מתחרות) להסיר שערות במקומות נבחרים. הטכניקה אמנם משגרת פולסי אור מרוכזים אל עבר העור, אך מאחר ואלה בעצמה נמוכה – מאפשרת גם לבעלי עור רגיש במיוחד להסיר את השיער.

 

בשילוב עם טכניקת In Motion, אשר כוללת ידית קירור להפחתת הטראומה על העור, טכניקת הסרת שיער SHR  מאפשרת ליהנות מטיפולים קלים אשר כמעט וכלל אינם מלווים בכאבים, גירויים ותחושות לא נעימות.

 

–          הסרת שיער IPL: אמנם טכניקה זו פועלת על עיקרון זהה לשאר השיטות בשוק – הוצאת הזקיקים מכלל פעולה על ידי המסתם בשימוש פולסי אור בעצימות משתנה. טכניקת ה-IPL עושה שימוש באור בעוצמה הגבוהה ביותר מבין הטכניקות השונות, אך באופן פחות ממוקד מטיפולי לייזר (דבר המתבטא בפגיעה מופחתת בעור).

 

הטכניקה מתבצעת על העור בשימוש מכשיר ה-Ipulse, המבטיח טיפולים ברמת בטיחות גבוהה וכאלו המלווים בכאבים מינוריים תוך כדי צריבה מינימלית של העור. יתרון נוסף של הטכניקה הינו שאינה מחייבת את נוכחותו של רופא עור מוסמך, אלא יכולה להתבצע גם על ידי קוסמטיקאית מומחית.

 

–          הסרת שיער באינפרא אדום: נחשבת לפופולרית במיוחד בקרב מטופלים רבים, ושנייה רק לטכניקת הסרת שיער בלייזר. הטכניקה עושה שימוש בעוצמות אור נמוכות משמעותית לעומת טיפולי הלייזר, יתרון המבטיח פגיעה מינימלית בעור. בעוד טכניקות רבות אינן סלקטיביות, טכניקה זו מזהה את חומר המלנין בשערה, ופועלת אך ורק עליה במטרה לצמצם את הפגיעה ההיקפית בעור ככל הניתן.

 

מספר יתרונות בולטים של הטכניקה הינם בכך שהטכניקה מאפשרת ליהנות משטח כיסוי גדול יותר (אזורים גדולים בגוף), היקף הפגיעה בעור קטן (מאחר ומזהה את השערות), טראומה וגירוי מופחתים וכן אף נחשבת לזולה יותר לעומת טיפולי הסרת שיער בלייזר.

חשוב לבחור את טכניקת הסרת שיער בלייזר המתאימה לכם ביותר, על פי מספר קריטריונים ובהם מצב עורכם, אזור הטיפולים בגוף, תופעות לוואי וכן תקציבכם.

למידע נוסף אודות הסרת שיער בלייזר – www.hairy.co.il

Share Button