בית » News » כל מה שרציתם לדעת על הובלות בינלאומיות

כל מה שרציתם לדעת על הובלות בינלאומיות

כולנו יודעים שאם אנחנו עוברים לדירה חדשה באזור ירושלים – כנראה ניצור קשר עם חברת הובלות בירושלים. אבל מה קורה במצב שבו אנחנו עוברים לעבוד בחו"ל? מה עושה אדם שנוסע לשליחות או אפילו עוזב את הארץ ולכן זקוק להובלה של כל תכולת הדירה שלו לארץ אחרת? במצב זה, ברור שחברת הובלות בירושלים היא מוגבלת יותר, ובמקום זה, נבחר בחברת הובלות בינלאומיות. חשוב מאד להבין כיצד ההובלות הללו מתקיימות ומהו ההיגיון אשר עומד מאחוריהן – בכדי שבבוא העת תוכלו לבחור את חברת ההובלות המתאימה לכל הובלה שהיא מעבר לים.

כך עובדת הובלה בינלאומית

  • הובלה לנמל – באופן עקרוני, הובלת תכולה לארצות אחרות עוברת דרך הנמלים של ישראל. לכן, חברה שעוסקת בתחום תספק לכם לא רק אריזה של כל הציוד שלכם, אלא גם הובלה שלו עד לנמל, וכן פיקוח עליו. החברה תפקח על כך שכל הציוד נטען לתוך מכולות, אשר מוטענות בתורן על הסיפון של הספינה – וכך תוכלו לדעת שההובלה כולה יצאה לדרך.
  • טיפול בביורוקרטיה – בעוד שהתהליך של הובלות בירושלים הוא פשוט למדי, הרי שהובלות בינלאומיות הן מורכבות מבחינה ביורוקרטית. לעתים יש מסים והיטלים שיש לשלם עבור התהליך של הובלת מטען מהארץ לחו"ל, ובמקביל יש אישורים שונים שצריך לקבל גם בנמל הבית וגם בנמל היעד. ברוב המקרים, חברת הובלות בינלאומיות, תטפל בכל הנושא הביורוקרטי עבורכם, עקב הניסיון הרב שיש לה עם התהליך, וכך ההובלה תצא לדרך.
  • פריקה ביעד – כמובן שחברת ההובלות גם תדאג לפריקה של כל הציוד שלכם בנמל היעד, ובארץ היעד. משם, החברה תדאג גם להובלה של כל הציוד למקום היעד המדויק, או שתשתף פעולה עם חברת הובלות מקומית בכדי להשלים את המשימה.

לבחור תמיד בחברה המתאימה

אם כן, כשם שלהובלה לתוך ירושלים תבחרו בחברת הובלות בירושלים שמתמחה בנושא, כך גם בנושא של הובלות בינלאומיות, תמיד כדאי לבחור בחברה שזהו תחום העיסוק המרכזי שלה, בכדי שתוכלו לקבל שירות מעולה.

Share Button