בית » לימוזינות

לימוזינות

לימוזינות יש אנשים שמסתפקים בקישוט המכונית בסרטים ובד מתנפנף ברוח שהחברים הכינו כמה שעות לפני החתונה, אחרים רוצים להרגיש מלכים ליום אחד ולהגיע לאירוע בסטייל. השכרת לימוזינות היום היא עניין פשוט מאד בזכות חברות מקצועניות שמעמידות לרשות כל מי שחולם על אירוע נוצץ מגוון רחב של לימוזינות עם נהג צמוד ותחושה כללית של פאר והדר.

מחירי השכרת לימוזינות

מחיר ההשכרה משתנה בהתאם לחברה ממנה לוקחים את הרכב ואת הנהג, מספר השעות שבמהלכן אנחנו משתמשים בשירות, גודל הלימוזינה ועוד גורמים נוספים המשפיעים על המחיר. באופן ממוצע מחיר השכרת לימוזינות לאירוע יכול לעמוד בין כמה מאות שקלים לערב ועד לאלף שקלים ויותר כאשר הלימוזינה והנהג מלווים את הזוג או את חתני השמחה לכל מקום.

סוגי לימוזינות לחתונות ואירועים שונים ומגוונים. אפשר לבחור לימוזינה ארוכה סטנדרטיות שיש בהה מקום לשישה אנשים וגם לימוזינה ענקית שיש בה מקום ל-10 אנשים ואף יותר. המגוון הרחב מאפשר לחתן ולכלה או לכל אדם אחר שרוצה להשכיר לימוזינה לחלוק את התענוג גם עם חברים טובים ומכרים ולשתף אותם בחוויה המפנקת הזאת. לרוב הלימוזינה מצויידת בפינוקים כמו יין טוב, ממתקים וכדומה.

השכרת לימוזינות לנשפי סיום

אחד הטרנדים החמים ביותר כיום הוא השכרת לימוזינות לנשפי הסיום בתיכון. הטרנד הזה הגיע לתיכונים בארץ היישר מבתי הספר התיכוניים בארצות הברית שם המנהג קיים כבר שנים ארוכות ורבות.

למרות שמדובר בטרנד שרבים מההורים יכריזו עליו כיקר ויבטלו את רצון הילדים, עבור נערים ונערות רבים מדובר בהגשמה של חלום. זוהי הזדמנות של פעם בחיים ואולי פעמיים להרגיש מה זה להיות כוכב, להתפנק עד הסוף ולהגיע לערב הסיום של התקופה הכי מרגשת בחיים עד כה בסטייל.

השכרת לימוזינות לנשפי סיום נעשית גם היא לפי הקריטריונים שציינו כאן למעלה, אבל ניתן לחלוק את נטל התשלום עם מספר ילדים נוספים וכך לחסוך בעלויות. נהג הלימוזינה יוכל לאסוף את כולם ממקום אחד או כל אחד מהבית שלו, בהתאם לסיכום עם החברה. השכרת לימוזינות לאירועים – ההרפתקה הכי יוקרתית בדרך לאירוע. 

Share Button