בית » News » לשנות את כל סגנון עיצוב החלל הפנימי בבית

לשנות את כל סגנון עיצוב החלל הפנימי בבית

מעקה זכוכית מעקה זכוכיתלשנות את כל סגנון עיצוב החלל הפנימי בבית בעזרת העזרים הנכונים

סגנון החלל הפנימי בבית הן חלק בלתי נפרד מתהליך עיצוב הבית, מעקות באופן כללי הם מוצר חם ולוהט בכל מה שנוגע לעיצוב הבית, אך כאשר מדובר על מעקות זכוכית ונירוסטה, אין ספק שמדובר בשילוב מנצח.  בתחום עיצוב הבית כבר מזמן ניתן לראות את הנוכחות המאד מורגשת של מעקות נירוסטה, אלה תופסים תאוצה עיצובית גם במרחבים ציבוריים, במקומות עבודה ובמרחבים רבים נוספים. בשנים האחרונות, טרנד שהולך ובא זוהי הזכוכית שמעיקה למעקה מראה יחודי, מרהיב ויוקרתי למדי, כאשר אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם זוהי האפשרות של שילוב מעקות זכוכית ונירוסטה.

מעקות זכוכית ונירוסטה אלה הם מעקות המתאפיינים בנראות מרהיבה שנתמכת בבסיס חזק ואיתן ומספקת מענה כולל לכל מה שמעקה אמור לספק לנו.

לשילוב של זכוכית ונירוסטה במעקות יש יתרון עיצובי מהותי אשר נתמך ביציבות שמעניקה הנירוסטה למעקה, כך שהם לא רק מעניקים מראה ייחודי ותוסף עשיר לבית, מסוגלים להשתלב כמעט עם כל עיצוב קיים, אלא גם מספקים את היציבות והבטיחות שנדרשת ממעקה.

מעקות זכוכית ונירוסטה- העיצוב המושלם

מעקות זכוכית ונירוסטה מהווים שילוב מנצח של שני חומרי גלם איכותיים ומרהיבים כשהתוצאה הסופית עוצרת נשימה ממש. שילוב שני החומרים הופך רק את השמים לגבול אפשרויות העיצוב ואלה מתאימים גם לבתים בעלי מראה נקי וחלק, גם לבתים שהעיצוב השולט בהם הוא עיצוב כפרי ונינוח וגם לבתים בהם העיצוב הוא קלאסי ועשיר.

אדריכלים רבים מעדיפים לשלב בעיצובים שלהם מעקות זכוכית ונירוסטה משום שאלה מעניקים להם את כל היתרונות במצור אחד, כאשר אלה מתאימים הן למדרגות פנים הבית אך גם כמעקות למרפסת באופן שמשדרג אותה בצורה ניכרת.

את המעקה שלכם תוכלו לבחור מתוך קטלוג של עיצובים קיימים בו תמצאו מבחר עשיר ומגוון של מעקות מסוגים וסגנונות שונים, אך כמובן תוכלו לקבל מעקה בהזמנה אישית, בעל מראה ייחודי שכמותו ניתן יהיה לפגוש רק אצלכם בבית.

מעקות זכוכית ונירוסטה מתאימים לבתי מגורים, למשרדי עבודה ולמרחבים ציבוריים שונים, כאשר כמובן שהמימדים של המעקה גם הם ניתנים לתמרון, הן מבחינת האורך, הגובה ואופן השילוב בין שני החומרים. חומרי הגלם עצמם גם הם מקבלים גימורים שונים הן ברמת הצבע והן ברמת השקיפות והחיספוס של החומר.

Share Button