בית » כללי » מגוון סגנונות הטפטים לחדר השינה שלכם

מגוון סגנונות הטפטים לחדר השינה שלכם

אחת הדרכים היפות והמיוחדות ביותר לעצב את חדר השינה שלכם, היא על ידי הדבקה של טפטים בקירות. הטפטים מאפשרים לכם ליהנות מעיצוב ייחודי ויוצא דופן, שאין שני לו. מאחר שיש מגוון רחב כל כך של טפטים כיום, הרי שגם סך העיצובים הוא גבוה מאד לכל הדעות, ויש לא מעט אפשרויות של בחירה אשר פתוחות בפניכם. שני חדרי שינה זהים לכאורה, יכולים להיראות אחרת לגמרי – אם רק בוחרים עבורם סגנונות עיצוב שונים של טפטים. אז במה העיצוב תלוי, ואיך בוחרים אותו?

ההבדלים בין סוגי הטפטים

כמה קירות? – האם אתם מתכוונים להציב את הטפט על קיר אחד? על שתי קירות? על כל הקירות? יש לכך השלכות משמעותיות מאד על העיצוב של החדר. במידה ומדובר רק על קיר אחד, נהוג להציב את הטפט בקיר של גב המיטה. אם על יותר מאחד – רצוי שהטפטים יהיו צמודים, אם כי זה תלוי גם בפרמטרים נוספים.
שטח הקיר – לא תמיד הטפט חייב לתפוס את השטח של הקיר כולו. כך למשל, יש לא מעט אנשים אשר מדביקים טפט אך ורק בשליש העליון או השליש האמצעי של הקיר שלהם, ויוצרים המשכיות לקירות נוספים. כך אפשר גם לחסוך בעבודה, ועדיין לקבל טפט מרשים במיוחד שיתרום המון לעיצוב של חדר השינה.
טפט או מדבקות? – חשוב מאד לציין שפעמים רבות כאשר אנשים מבקשים לבחור טפטים לחדר השינה שלהם, אזי הם בעצם מחפשים מדבקות קיר. המדבקות פועלות על שיטה דומה כמו הטפטים, אך בעוד שהטפט הוא גליל ארוך במיוחד, הרי שהמדבקות הן מוגבלות יותר בשטחן, ויש להן לרוב צורה ייחודית משלהן.

ומה אתם בוחרים?

כמובן שאפשר לבחור את הטפט לחדר השינה, לפי הטעם האישי שלכם ולפי ההעדפה האישית. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון גם נתונים נוספים לפני שבוחרים את העיצוב – הגודל של חדר השינה, כיווני האור, התאורה בתוך החדר, וכיו"ב.

Share Button