בית » בית ומשפחה » מידע מקיף על הסעות לילדים לבתי ספר

מידע מקיף על הסעות לילדים לבתי ספר

לא פעם, אתם חושבים עד כמה חשוב לכם לבחור בבית ספר שבו הילדים שלכם יהיו מוגנים לגמרי ויהיו בטוחים. עם זאת, חשוב מאד לזכור, כי לא רק בית הספר הוא מקום שבו יש להגן על הילדים שלנו. יש לחשוב גם על הדרך שבה הילדים עוברים כדי להגיע לבית הספר ולחזור ממנו. לא מעט הורים בוחרים, ובצדק, לדרוש מבית הספר שייצור קשר עם חברת הסעות, בכדי שהילדים יוכלו להגיע בכל בוקר באופן מאורגן ומסודר לבית הספר, וגם לחזור באופן נוח.

 

מהם היתרונות בשירותי ההסעות?

● בטיחות – לפני הכל, חשוב לזכור כי שירותי ההסעות לתלמידים מאפשרים לילדים שלכם להגיע בבטיחות לבית הספר. אין סכנה לכך שילדים יחצו את הכביש סתם כך. כמובן שנהגי ההסעות הם נהגים מנוסים ומקצועיים במיוחד. בניגוד להורים שמסיעים – הם לא צריכים למהר להביא את הילדים כדי לא לאחר לעבודה. לכן, הילדים שלכם נמצאים בידיים טובות, ומגיעים וחוזרים מבית הספר בקלות.
● אין איחורים – אחת התופעות שבטח כל הורה מכיר, היא המאבק עם הילד, עד שהוא מוכן לקום מהמיטה, להתארגן, להתלבש וכו' – ובסוף הוא גם מאחר. כשמדובר על שירותי הסעות, אין סיכוי לאיחור – כי הילד מבין כמובן, שאם הוא מפספס את ההסעה, הוא פשוט יישאר לבדו ברחוב, דבר לא מומלץ בעליל עבורו.
● יותר זמן להורים – שירותי ההסעות מיטיבים מאד עם ההורים, שכעת לא צריכים למהר להביא את הילד לבית הספר. הורים רבים מגלים כי בניסיון גם להגיע לבית הספר וגם להגיע לעבודה – הם נתקלים בבעיה. שירותי ההסעות חוסכים להורים זמן רב, ומאפשרים להם להתמקד בהכנת הילדים לבית הספר, ולא במרוץ נגד הזמן.

 

שירות מומלץ במיוחד

יותר ויותר בתי ספר בכל רחבי הארץ, יוצרים קשר עם חברות הסעות, בכדי לספק מענה הולם עבור התלמידים שלהם. כמובן שחשוב לבדוק היטב את החברות השונות ולהוציא מכרז, לטובת הבחירה בחברה היעילה ביותר.

באדיבות אור בוס- לאתר החברה לחץ כאן

 

Share Button