בית » כללי » מכשיר להסרת שיער – לומאה

מכשיר להסרת שיער – לומאה

מכשיר הסרת השיער הביתי של פיליפס מוביל כיום בראש טבלת מכשירי הסרת השיער הכי נמכרים בעולם, המכשיר עצמו נקרא לומאה והוא עובד על שיטת ה- IPL וגורם למראה חלק ונקי משערות למשך זמן ממושך ( אל תאמינו לאף חברה שאומרת כי המכשיר שלה מסיר שיער לצמיתות זוהי עבודה בעיניים ), אז מהו בעצם מכשיר זה, מהי טכנולוגיית ה- IPL ומי באמת יכול להשתמש במכשיר הלומאה? כל התשובות לשאלות אלו תוכלו למצוא בעמוד זה.

מהו בעצם מכשיר הלומאה?

בכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מכשיר לומאה הוא למעשה מכשיר להסרת שיער המבוסס על טכנולוגיית ה- IPL, טכנולוגיה זו למעשה היא קרן אור ייחודית אשר חודרת מבעד לעור, מתבייתת על השערה ויורדת עמה עד לזקיק שם משמידה אותו באמצעות החום שמופק מאנרגיית קרן האור.

בטרם מתחיל הטיפול יש לגלח היטב את הרגליים בכדי שאף שערה לא תבצבץ לה מבעד לעור, מצב זה עלול להביא לתוצאות פחות טובות מכיוון כי קרן האור משתמשת בשערה כמוליך המוביל אל הזקיק כאשר היא ננעלת עליה מחוץ לשכבות העור האפקט יפחת באופן משמעותי וגם עלול להביא לכוויות קלות בעור כתוצאה מכך.

למי מתאים להשתמש במכשיר הלומאה?

ובכן למי מכם שמתמצא קצת בטיפולי הסרת שיער בלייזר וקרן אור יודע כי לגוון העור ולצבע השערה יש השפעה גדולה על אפקט הטיפול וככל שצבע השער יהיה כהה יותר וצבע הער בהיר יותר ככה האפקט של הטיפול יהיה טוב יותר וזאת מכיוון כי כמו שכבר ציינו קודם לכן קרן האור מתבייתת על מלנין השערה ודרכו חודרת אל מתחת לעור לזקיק, ככל שהעור יהיה כהה יותר או גוון השערה יהיה בהיר הקרן תתקשה להתביית על השערה ועלולה לפגוע בעור במקום בשערה ובכך למעשה לגרום לכוויות.

בלומאה יכולים להשתמש אנשים בעלי גוון בהיר עד כדי אנשים בעלי גוון עור חום כהה, בעלי עור חום שחרחר וכהה לא יוכלו להשתמש במכשיר מכיוון והם יסתכנו בכוויות, כמו כן ג'ינג'ים, בלונדינים בהירים ואנשים בעלי שיער בגוון לבן או אפור גם לא יוכלו להשתמש במכשיר מכיוון והוא לא יוכל להתביית על השערה ודרכה לחדור אל תוך הזקיק.

המכשיר עצמו מתכוונן ל- 5 דרגות עוצמה שמאפשרות טיפול בגווני עור לבן, בז', חום בהיר וחום כהה בלי כל סכנה לכוויה, מצורפת טבלה בה תוכלו לראות למי בדיוק מתאים טיפול זה.

Share Button