בית » בעלי מקצוע » מערכות הגברה למארגני אירועים

מערכות הגברה למארגני אירועים

מארגני אירועים צריכים לחשוב על כל הפרטים הקטנים ולהתייחס בעיקר לנושא של הגברה. ללא מערכות הגברה לא ניתן להפיק אף סוג של אירוע. המערכות מיועדות עבור אירועים פרטיים, עסקיים או ציבוריים.

מצד שני, מפיק אירועים חייבים להתאים את המערכת לתנאים בשטח ולהביא בחשבון את הדגשים הבאים:

א. מפרט טכני – גם מפיקי אירועים ללא רקע טכני צריכים להיעזר במפרט של הרמקולים המוגברים לפני שהם בוחרים מערכת. המפרט הטכני הוא אינדיקציה אובייקטיבית וברורה לאיכות הרמקולים. מי שרוצה לארגן אירוע ולהימנע מעוגמת נפש נדרש להשקיע ברמקול המיוצר על ידי חברה מוכרת, המקפידה על יישום מפרט טכני משוכלל ככל האפשר.רמקולים מוגברים

ב. מחיר – לא חייבים לפרוץ את מסגרת התקציב של האירוע על מנת להשיג רמקולים איכותיים. יש מגוון רחב של מערכות הגברה במחירים אטרקטיביים. ניתן לצמצם עלויות במידה ומשווים בין מערכות, מתייעצים עם אנשי מקצוע ומגדירים מראש את הצרכים והמטרות.

ג. עוצמה – ברמה הטכנית, עוצמה של רמקולים קשורה לגודל המקום, למספר האנשים ולסוג האירוע. מארגני אירועים נדרשים לבחור מערכת לפי חישוב של וואט אחד לאדם לצרכי בידור או 2 וואט לפחות לצרכי ריקודים, השמעת מוזיקה או הפעלה בחלל פתוח.

התקנת המערכת באולם

מארגני אירועים יכולים לתאם השכרה או רכישה של מערכות הגברה במחיר הכולל התקנה. איכות המערכת תלויה במידה רבה ברמת המקצועיות של ההתקנה. כדאי לבדוק מי מבצע את ההתקנה ולהתעקש על הקצאת אנשי מקצוע מנוסים. במהלך התקנה של המערכת באולם פתוח או סגור מתמקדים בפעולות כגון:

  • חיווטים
  • חיבורים
  • יציאות
  • מיקום רמקולים
  • מקורות חשמל

אפשר לנצל את המפרט הטכני המתקדם של המערכות החדשות על מנת להשמיע מוזיקה בעוצמה גבוהה ובאיכות אופטימאלית. התקנת מערכת ברמה גבוהה תבטיח אירוע בלתי נשכח.

Share Button


חדשות נוספות