בית » כללי » מרקיזות לעיצוב הבית

מרקיזות לעיצוב הבית

מעצבים מקצועיים יודעים כיצד להקנות לבית מראה טוטאלי ומרשים. הדרך לעשות זאת לא עוברת רק בריהוט, ריצוף או צביעת קירות, אלא מתחילה בראש ובראשונה מהחזית. במילים אחרות, מי שרוצה לעצב את הבית באופן ייחודי ומרשים חייב לחשוב גם על החלונות והפתחים. בנוסף, כיום יש פתרונות דקורטיביים המעניקים ערך מוסף כגון הצללה וקירוי. פתרון מן הסוג הזה הוא המרקיזה שמטרתה הגנה על הויטרינה, המרפסת או החלון.
מרקיזות נחשבות לדור הבא של פתרונות העיצוב. היתרון הגדול ביותר שלהן הוא עמידות לשנים, אטימות ומניעת חדירה של גשמים ורטיבות. מרקיזה היא סוג מסוים של סוכך המיוצר על פי דרישות הלקוחות. אפשר להזמין מרקיזות קבועות או מתקפלות, להתקין אותן במידות של עד 6 מטר לרוחב או 2 מטר לאורך ולבחור בכיסוי מבד דראלון או PVC.

משנות לחלוטין את מראה המרפסת

היום כבר לא צריך להתפשר על מראה אחיד ובנאלי של חזית הבית. אפשר להזמין מרקיזות במחיר משתלם ולהבטיח שלד חזק וחסין, המותקן במהירות ומשנה לחלוטין את המראה של המרפסת. בעת בחירת מרקיזות לעיצוב הבית יש לשים דגש על הכללים הבאים:
א. אופן הפעלה – בחרו בין הפעלה חשמלית או ידנית ותנצלו את הפונקציונאליות של מרקיזות עד הסוף. הפעלה חשמלית תשפר את איכות החיים שלכם, בעוד הפעלה ידנית מתאימה למי שרוצה לצמצם עלויות ראשוניות.
ב. צבעים ודוגמאות – אפשר להדפיס מרקיזות בספקטרום רחב של צבעים ודוגמאות. הגיעו אל אולם התצוגה והתייעצו עם אנשי המקצוע לגבי הסגנון המתאים עבור הבית שלכם.
ג. הקפידו על התקנה – זכרו כי התקנה מקצועית של מרקיזות תבטיח את עמידותן. אל תתפשרו על התקנה ונסו לקבל המלצות על חברות העוסקות בתחום. שלבו את המרקיזות עם המראה הכללי של המרפסת, הויטרינה או החלון ותוכלו לקפל או לפתוח אותן בתוך שניות בודדות.

לסיכום, תחום עיצוב הבית ממשיך להשתנות וכיום הוא נשען גם על פתרונות הצללה חיצוניים. פתרונות אלו מעניקים למעצבי פנים את האפשרות להעלות את ערך הנכס ולהגן על הבית מבלי לפגוע באסתטיקה הכללית.

Share Button