בית » בית ומשפחה » מתכוננים לקיץ? כדאי שתחשבו על פתרונות קירוי והצללה

מתכוננים לקיץ? כדאי שתחשבו על פתרונות קירוי והצללה

תקופת הקיץ מאפשרת לנו לבלות מחוץ לבית יחד עם הילדים, החברים ובני המשפחה המורחבת. מזג האוויר החמים בקיץ הוא חלק בלתי נפרד מהאופי הישראלי. מעבר לכך, מי שיש לו דירה עם גינה, מרפסת או גג יכול להזמין אורחים ואפילו לערוך אירועים פרטיים. אך יחד עם זאת, הקיץ מביא איתו כמובן גם טמפרטורות גבוהות ואחוזי לחות אליהם צריך להתכונן. ההכנה הטובה ביותר היא באמצעות הקמה של פתרונות קירוי והצללה.

יש הרבה אפשרויות ליצור צל מחוץ לבית וההמלצה היא להשתמש בסוככי זרועות. אלו סוככים יפים, יעילים ופונקציונאליים עם יתרונות משמעותיים כגון:

– אין צורך בתחזוקה
– התקנה פשוטה ומהירה
– שילוב עם פתרונות אסתטיים בחצר או במרפסת
– התאמה לשטח בכל גודל
– עיצוב וייצור לפי דרישות הלקוח

איך בוחרים סוככי זרועות?

על מנת לבחור סוככי זרועות וליהנות מהם לאורך שנים כדאי לבחון את ההיבטים הטכניים והסביבתיים. יש להגיע אל המרפסת, החצר או הגג בליווי איש מקצוע, לאסוף מידות ולבדוק כיצד הסוככים הקיימים יכולים להשתלב בשטח בצורה הטובה ביותר. תהליך ההתאמה של הסוכך אל צרכי הלקוח מורכב ממספר שלבים ודורש סבלנות, תכנון הנדסי מקיף וביצוע אבטיפוס ראשוני. רק בשלב האחרון נכנסים המוצרים אל ייצור סדרתי והלקוח יכול לבחון מבין שלל מוצרים מגוונים.
סוכך זרועות ברמה גבוהה עשוי בד דראלון מקורי ונהנה מעמידות למים ולגשם. הוא מונע חדירת קרני UV ואידיאלי עבור משפחות עם ילדים. בתוך סוככי הזרועות ניתן לשלב מערכת מכאנית או חשמלית, לצורך פתיחה וסגירה נוחים מהרגיל. מי שמעוניין לשלוט באופן מלא בסוככי זרועות צריך לברר לגבי מאפייני המוצר עוד טרם הרכישה. בכל מקרה, הגדרה מוקדמת של צרכים ורצונות יכולה לעזור. מערכות חשמליות של סוככי זרועות מכילות מנוע המשלב בתוכו מקלט, ובין הפונקציות ניתן למצוא הפעלה באמצעות שלט רחוק, שילוב במערכת בית חכם או שילוב חיישנים נגד רוחות.
לסיכום, סוככי זרועות הם הפתרון הטוב ביותר עבור הקיץ הישראלי וכדאי לנצל את היתרונות שלהם.

Share Button