בית » מגזין » מתנות לחג בהתאמה אישית

מתנות לחג בהתאמה אישית

 

חג הפסח מתקרב ואיתו הניקיונות וההכנות לקראת ליל הסדר, ביעור חמץ, אירוח וחופשה עם הילדים. בארגונים רבים נוהגים להעניק מתנות לחגים, ובעיקר בראש השנה ובחג הפסח, שהם חגים מרכזיים וחשובים במדינת ישראל. חברות רבות מעניקות שי לחג לעובדים, לספקים וללקוחות החברה בדמות בקבוק יין, תלושים, סלסלת שוקולדים ועוד מתנות סטנדרטיות שונות. מה דעתכם השנה להפתיע ולהעניק לעובדים וללקוחות מתנות לחג בהתאמה אישית?

 

מוצרי פרסום כמתנה אישית ללקוחות

מתנות לחג בהתאמה אישית יכולים להגיע בדמות מוצרי פרסום שונים אשר יוענקו ללקוחות של החברה. תוכלו להדפיס ברכת חג שמח והקדשה על גבי:

  • ·        עטים
  • ·        קלסרים
  • ·        מחברות
  • ·        פולדרים
  • ·        חוצצים
  • ·        מכתביות ועוד….

על יד ההקדשה מומלץ להדפיס גם את שם העסק ופרטי התקשרות עם החברה. היתרון גדול בנתינת מתנה אישית לחג בדמות מוצרי פרסום הוא שבכל פעם שהלקוח שלכם יכתוב בעט שנתתם לו, ישתמש בקלסר שהענקתם לו כמתנה או יעשה שימוש בשקית המודפסת שלכם, הוא ייזכר בשירותים השונים שהחברה מעניקה, ויצור אתכם קשר בעת הצורך.

 

מוצרי פרסום כמתנה אישית לעובדי החברה

מוצרי הפרסום אשר משמשים כמתנה אישית ללקוחות לרגל החג יכולים גם לשמש אתכם כמתנות מצוינות להעניק לעובדים שלכם. תפתיעו את העובד במתנה מקורית ושונה, הדפיסו הקדשה אישית, הדפיסו תמונות מצחיקות או משפטים מצחיקים מההווי המשרדי, ותצרו מתנה אישית שהיא גם מזכרת לעובד לכל החיים.

 

מתנות לחג בהתאמה אישית, יש מי שחושב עליך

הענקת מתנות לחג  בהתאמה אישית מעניקה ללקוח ולעובד תחושה של שייכות בחברה. המתנה, בצירוף הקדשה יוצרת תחושה שיש מי שחושב עליך מספיק כדי להעניק לך שי לחג, ומגבירה את תחושת האמפטיה כלפי החברה. הלקוחות שלכם ישובו לעשות שימוש בשירותים השונים שהחברה מעניקה, ואילו העובדים יתנו את כל מרצם על מנת לקדם את העסקים.

Share Button