בית » בעלי מקצוע » נוטריון – חוזה מנייר

נוטריון – חוזה מנייר

נוטריון - חוזה מניירהמושג נמר מנייר נועד לתאר איום שלאמתו של דבר לא ממש מהווה איום. כלומר יש לנו עסק עם משהו שנראה כמו נמר אמתי אבל בפועל זה כולה דוגמה חיוורת עשויה מנייר. באשר לחוזים שמסכמים בצורה חוקית עסקאות בין אנשי עסקים, לנייר יש כבר הרבה יותר כוח. חוזה מנייר זה דווקא דבר מאוד מאיים בנסיבות מסוימות. אלא שגם פה יש מקרים של חוזים שלא ממש מהווים אסמכתא חוקית להסכמים וסיכומים בין אנשים. כך למשל יש מקרה מפורסם שבו מנהל מוכר של קבוצת כדורגל עוד יותר מוכרת חתם חוזה בין הקבוצה לבין שחקן מעל גבי מפית נייר בפונדק דרכים ותוך כדי בליסת שווארמה. בכל מה שקשור להסכמים וחוזים, מומלץ לערב עורכי דין ומשפטנים בעניין על מנת שלחוזה אכן יהיה תוקף.

אם אתם מתגוררים באזור המרכז, כל מה שצריך זה להקליד נוטריון תל אביב בגוגל ומיד יקפצו לכם מיטב המשפטנים שמתמחים בהסדרת היחסים בין 2 גופים או אנשים שמסכמים ביניהם עסקה כזאת או אחרת. כמובן שאם רוצים לצמצם את ההיצע אז ניתן להקליד בצורה יותר ממוקדת, נניח נוטריון רמת אביב במקרה ושם אתם מתגוררים או ששם נמצא העסק שלגביו נולד הצורך בחוזה.

חתימה ידנית

לאחר שפנינו לעורכי הדין המכובדים הרי שהשלב הבא זה לחתום במעמד הצד שכנגד על החוזה. חשוב מוד להקפיד על חתימה ידנית ולא להסתפק אך ורק בחותמת של העסק. כמו כן יש לבקש מאותו משפטן שמצאנו בקטגוריית החיפוש נוטריון תל אביב כי יכין מספר מקומות בחוזה שבהם צריך לחתום. כך ניתן לוודא כי החתימה הידנית אכן דומה. כלומר, רק באמצעות החתמה ידנית במספר נקודות ניתן לדעת כי מדובר בחתימה אותנטית בעלת תוקף משפטי ולא בשרבוט אקראי למטרת הטעיה. נכון, אנחנו שואפים לעשות עסקים עם אנשים שבהם יש לנו מידה מסוימת של אמון, אבל העולם כידוע מלא בנוכלים. מלבד החוזה התקני והחתימה האותנטית, יש את עניין האדפטציה. כלומר, כאשר אנחנו מחפשים עורכי דין תחת המונח נוטריון רמת אביב, אנחנו בין השאר מחפשים מישהו שמכיר את כל הסוגיות המשפטיוצ שאופייניות למקום שלגביו מתייחס החוזה. הכוונה לכ מיני סוגיות של ארנונה ומגבלות על פעילויות מסוימות שהם פועל יוצא של תנאי שטח ייחודיים. אם נקפיד על כל האמור לעיל, הרי שהמפית תשוב למילוי ייעודה המקורי.

Share Button