בית » בעלי מקצוע » סובלים מאוויר דחוס בעבודה? כך תקלו על עצמכם

סובלים מאוויר דחוס בעבודה? כך תקלו על עצמכם

אוויר דחוס מקשה על הנשימה ופוגע בתפוקה של עובדים. הימצאות בסביבה בה קיים אוויר דחוס אינה מומלצת על ידי רופאים ויש לה השלכות בריאותיות ארוכות טווח. אך בעוד בעבר נאלצו עובדים במגזר התעשייתי והמסחרי להתפשר על האוויר הדחוס, כיום יש פתרונות המבטיחים הקלה משמעותית תוך זמן קצר. 

מערכות אוורור תעשייתי המותקנות במבנה ובחלל מסייעות בפתרון הבעיה של אוויר דחוס. מערכות אלו נשענות על תשתית טכנולוגית מרשימה וחסכונית. הן מותקנות בתוך מבנים גדולים וחללים סגורים והן גם חוסכות בהוצאות אנרגיה על חימום או קירור. מערכות תעשייתיות מותאמות לצרכי הלקוח ולאופי העבודה. הן נבחרות תוך התייעצות עם אנשי מקצוע ועלותן נמוכה מכפי שנהוג לחשוב.

מדוע יש צורך במערכות אוורור תעשייתי?

אלו היתרונות של מערכות אוורור תעשייתי בהשוואה למערכות מיזוג רגילות:

א. ספיקות אוויר – מערכות תעשייתיות מופעלות בזרם תלת פאזי והן מציעות ספיקות אוויר גבוהות גם בעלויות תפעול נמוכות. אפשר להשתמש בהן באופן רצוף ולכל אורך העבודה במפעל או במחסן.

ב. רעש – מערכות תעשייתיות מיוצרות תוך היכרות עם צרכי המפעלים והעבודה. הן שומרות על דרגת רעש נמוכה ואין פוגעות בתפוקת העובדים.

ג. עמידות – בניגוד למערכות אוורור ביתי או למערכות שאינן מיועדות לשימוש תעשייתי, מאווררים לענפי הבנייה והחקלאות כוללים כנף נירוסטה לעמידות ארוכת שנים. הכנף משפרת את עמידות המערכת ומשחררת את האוויר הדחוס ביעילות מרשימה.

במערכות תעשייתיות יש אפשרות לכיוונון אופקי ואנכי והן כוללות גם מנועים סגורים ובעלי מקדם בידוד גבוה. מי שסובל מאוויר דחוס בעבודה צריך לעבור בהקדם למערכות מן הסוג הזה, תוך שהוא בוחן את המפרט הטכני ואת הביצועים. ההבדלים בין המערכות באים לידי ביטוי בעיקר בנתוני קוטר כנף, הספק, מידות, דרגות רעש וסל"ד כנף.

Share Button