בית » תרבות ופנאי » עיבוי שפתיים מהו?

עיבוי שפתיים מהו?

עיבוי שפתייםעיבוי שפתיים הינו טיפול אשר באמצעותו ניתן לשנות את הנתונים הפיזיים איתם נולדתן ולהפוך את המראה החיצוני שלכן לסקסי, נשי ומוחצן יותר.

בעמוד זה נביא בפניכן מידע רב אודות הליך עיבוי שפתיים כגון: מהו בכלל הליך זה וכיצד בכלל מתבצע, מהן החומרים שמשתמשים בכדי ליצור את עיבוי השפתיים ועוד..

מהו בכלל הליך עיבוי השפתיים וכיצד הוא מתבצע?

אז כמו שכבר ציינו קודם לכן טיפול זה נועד בכדי לעבות את השפתיים וליצור מראה חושני, סקסי ויפה יותר לשפתיים שלכן אבל כיצד הוא מתבצע?

ובכן טיפול זה מתבצע בעזרת חומרי מילוי שונים אשר מוזרקים אל מתחת רקמות השפתיים במספר מקומות שונים ולמעשה יוצרים נפח, את חומרים אלו ניתן לחלק אל שתי קבוצות שונות שהן קבוצת החומרים הזמניים וקבוצת החומרים הקבועים.

קבוצת החומרים הזמניים: טיפול עיבוי שפתיים בעזרת קבוצת חומרים זאת תהיה בעלת עמידות זמנית וזאת מכיוון כי ייצור חומרים אלו מבוסס על חומצה היאלורונית שהיא חומר אשר נמצא באופן טבעי בגופנו ולאחר זמן מה מתמוסס ומתפוגג. בכדי לשמור על תוצאותיו של טיפול באמצעות אחד מחומרים אלו יש לחזור על ההליך אחת לכמה חודשים בכדי לתחזק את עמידותם של החומרים.

חומרים זמניים נפוצים בטיפול עיבוי שפתיים: טאוסיאל, רסטילן, ג'ובידרם

קבוצת החומרים הקבועים: בקבוצת חומרים זו תמצאו למעשה בסך הכול שני חומרים שהם ביו אלקמיד וסיליקון נוזלי, כאשר חומר הסיליקון הוא היחידי שבאמת עמיד לעד בעוד הביו אלקמיד יחזיק מעמד לאורך 5-8 שנים.

עיבוי שפתיים באמצעות סיליקון: חומר זה הוא הפופולארי ביותר מבין חומרי המילוי לטיפול עיבוי שפתיים וזאת בזכות עמידותו אשר לא תאלץ את המטופלת לבצע טיפולים נוספים כל מספר חודשים, כמו כן הטיפול עצמו נחשב לזול ובטוח.

כיצד מתבצע עיבוי שפתיים באמצעות סיליקון?

ובכן את טיפול זה יבצע הרופא באמצעות סדרת מפגשים אשר בכל פעם יוזרקו אל השפתיים מיקרו טיפות במקומות שונים, לאחר כל הזרקה והזרקה הגוף יגיב לחומר כאשר יצור רקמה צלקתית שתעטוף את טיפת הסיליקון, תגובה זו של הגוף היא למעשה זו אשר יוצרת את הנפח והעיבוי של השפתיים כאשר חומר הסיליקון אך ורק משמש כחומר הגירוי וזוהי גם הסיבה שטיפול זה עמיד לעד בעוד טיפולים בעזרת חומרים אחרים מתפוגגים להם לאחר זמן מה.

למידע נוסף אודות עיבוי שפתיים והחומרים בהם משתמשים בכדי לבצעו ניתן למצוא כאן:

www.estheticnet.org.il 

Share Button