בית » בית ומשפחה » על חימום הבית באמצעות חימום תת רצפתי

על חימום הבית באמצעות חימום תת רצפתי

מחפשים פתרון יעיל במיוחד לחימום הבית שלכם? נמאס לכם לשלם בכל חודש מאות שקלים עבור מיזוג האוויר אשר מייבש יותר את הבית מאשר הוא מחמם אותו? אין ספק שהפתרון עבורכם נמצא ממש מעבר לפינה. מה שאתם צריכים לעשות, הוא פשוט להתקין אצלכם בבית מערכת של חימום תת רצפתי. מדובר על מערכת ייחודית, אשר מאפשרת לכם ליהנות מחימום איכותי במיוחד, עם חיסכון ניכר בצריכת המשאבים, והתאמה מיוחדת לחורף הישראלי.

כל מה שרציתם לעת על חימום תת רצפתי

● איך זה מותקן? – מערכת של חימום תת רצפתי, מותקנת כאמור מתחת לרצפה. המערכת מותקנת באמצעות צינורות תשתית מיוחדים, אשר מונחים מתחת לריצוף, ומאפשרים את הפליטה של חום. רוב המערכות מבוססות על חימום של מים באמצעות מגוון חומרים (דלק, גז, וכו'), וכך נוצרים האדים אשר מחממים את המשטח.
● ייבוש – בניגוד למערכות חימום אחרות (בוודאי של מיזוג אוויר), מערכות של חימום תת רצפתי כמעט ואינן גורמות ליובש באוויר. זה משמעותי, משום שיש תמיד צורך לאזן בין החימום של האוויר, לבין מניעת יובש. בחימום תת רצפתי, אפשר להגיע לאיזון המתאים.
● פיזור יעיל – הפיזור של החום במערכות של חימום תת רצפתי, נחשב לפיזור היעיל ביותר, מאשר כל מערכת חימום אחרת. הסיבה לכך היא שנהנים גם מחימום של האוויר – אך גם מחימום של הרגליים. כך הגוף מקבל חום בעוצמה שווה, והדבר יוצר תחושת נוחות.
● מעולה לעיצוב – מערכות של חימום תת צרפתי, הן כמובן מוסוות מן העין, ולכן בניגוד למערכות אחרות – הן לא תופסות מקום, ואין צורך לפנות עבורן מקום במיוחד בבית או לשנות את העיצוב שלו.

ולמי זה יכול להתאים?

מערכות של חימום תת רצפתי יעילות במיוחד לבתים אשר בהם סובלים מרמת בידוד נמוכה למדי, והאקלים נחשב קר למדי – ויש כמובן רצון משמעותי לחסוך בצריכת החשמל.

Share Button