בית » בית ומשפחה » פוליש לרצפה – כל מה שלא ידעתם

פוליש לרצפה – כל מה שלא ידעתם

פולישפוליש, כמו שרובנו יודעים זה הוא חומר להברקה של רצפה או אפילו של רכבים.

באופן כללי זה מספיק לנו ולא חשוב לנו כל כך מה הוא באמת והאם הוא יכול לפגוע במקרים מסוימים שאולי אנו חלק מהם וגם אנחנו יכולים להיפגע.

לכן חשוב מאוד לקרוא את הכתבה הזאת, וסביר מאוד להניח שביום מין הימים הידע הזה יהיה לכם לעזר רב ולהצלה מנזק שלעיתים עלול להפוך לבלתי הפיך למרצפות שלכם.

פוליש לכל דבר הוא חומר הגורם לזיגוג על או בתוך המרצפות, הזיגוג בוהק ויפה לעין ומשנה את כל פני הבית מקצה לקצה.

כידוע כיום פוליש על כל סוגיו וגווניו (מבריק מאוד, מבריק, מט משי, זיגוג בלבד מט לגמרי) משמש למעצבי דירות כאלמנט עיצובי מודרני שמכניס אוירה אחרת ושונה.

רבות החברות אשר עוסקות בביצוע פוליש אך כמו בכל מקצוע גם כאן לא תמיד המקצוענים הם באמת כאלו, רבים המקרים בהם נשמעו תלונות על חברות פוליש לא מנוסות אשר גרמו לנזק גדול וזאת לאור הניסיון הקטן בטיפול במרצפות, לרוב הנזק הוא למרצפות אבן רגישות אשר הפכו מחוספסות ככביש בגלל שימוש בחומרי ניקוי שכלל אינם מיוצרים לטיפול ולהכנת מרצפות להברקת פוליש.

אז, אתם בוודאי שואלים את עצמכם איך לשמור על עצמכם מ"בעלי מקצוע שכאלו"?

יש דרכים, אמנם גם הם לא יבטיחו לכם הרים וגבעות אך הם יכולות לעזור מאוד ואפילו להבטיח ברמה מסוימת קבלת שירות אמיתי.

באופן כללי ניתן לומר שהכל תלוי בנו כלקוחות, כמו בכל דבר בחיים ידע הוא שם המשחק, וגם כאן הידע יעזור מאוד, לפני הזמנת שירותי פוליש חפשו מידע ברשת :

מה התהליך הגורם להברקה?

יתרונות וחסרונות בסוגי הפוליש הרבים?

הבדלי מחירים, הקפידו על חשיבה כלכלית של עמידות הפוליש לעומת מחירו הגבוה או הנמוך, והאם פוליש כזה או אחר יכול לחסוך מכם קנייה של חומרי ניקוי לרצפה שאין בהם כל כך צורך לאחר הפוליש ובכך תחסכו את מחירם הגבוה כיום.

הקפידו למצוא מחיר ממוצא באותו הזמן והרבה יותר מומלץ לקבל הצעות מחיר נמוכות בחשדנות יתרה.

זכרו, אתר של חברה מסוימת שלא נראה לכם כמפת מידע שקוף, אמור להדליק אצלכם נורה אדומה שהכותב אינו מבין בתחום או שהוא מסתיר מידע שיכול להיות לכם כעזר, באמת שלא ניתן לומר מה יותר גרוע אך מכאלו מומלץ להתרחק.

דבר שטוב לשים אליו לב הוא אם מצוי באתר פורום לנוחיות הגולשים העונה על שאלות במענה מהיר ואנושי, במידה ומצאתם כזה זה מצוין , כדי לעבור מעט על התשובות ולראות את בקיאות בעל המקצוע או העונים לשאלות בתחום הפוליש מטעמו.

לאחר שהשכלתם מעט זה יעזור לכם להבין מול מה אתם עומדים גם כלכלית וגם עניינית ואם תקפידו להבין מעט יותר מהרגיל זה ודאי יזלוג למקצועית.

העצות כאן נשמעות מעט מוגזמות שהרי עדיין ישנם בתחום מעט חברות איכותיות ורציניות שהלקוח שלהם תמיד יצא מרוצה.

אך בכל מקרה אם תבצעו את העצות שכאן סביר להניח שתגיעו אליהם.

Share Button