בית » בית ומשפחה » שומרים על המשפחה עם גלאי עשן

שומרים על המשפחה עם גלאי עשן

שמירה על המשפחה היא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לנו בחיים. יחד עם זאת, רבים מקלים ראש באבזור נכון של הבית ומדחיקים את העובדה שרוב התאונות מתרחשות דווקא בסביבה מוכרת. במילים אחרות, שמירה על הילדים ועל המשפחה לא באה לידי ביטוי רק במהלך נסיעה ברכב. אפשר לצמצם באופן משמעותי את רמת הסיכון במידה ומאבזרים את הבית בצורה נכונה, משתמשים בציוד מתקדם לגילוי אש ומנצלים בין היתר גם את היתרונות של גלאי עשן.
גלאי עשן עוזר לנו לשמור על עצמנו היות והוא מבצע פעולה חשובה של התראה. תפקידו של הגלאי הוא לזהות עשן או מוקדי שריפה פוטנציאליים, לאפשר לנו להזעיק עזרה ולעזור בפינוי. גלאי עשן הוא מוצר הכרחי בכל בית ובניין משותף בישראל. העלות הראשונית שלו נמוכה, הוא אינו דורש תחזוקה מסובכת והוא אינו נראה בחלל האסתטי.

בחירת גלאי עשן

רוב הלקוחות נמנעים מרכישה של גלאי עשן היות והם אינם בקיאים בסוגי המוצרים והמפרט הטכני. יחד עם זאת, יש הרבה אנשי מקצוע שישמחו לייעץ בעת בחירת גלאי עשן. הדבר החשוב הוא לשים לב לנקודות הבאות:
– סוללה
– טסטר לבדיקת תקינות
– סוג הצפירה ועוצמתה
– מנורת LED לציון תקינות הגלאי וסימון מוכנות לפעולה
– התראה על סוללה חלשה
– אפשרות לשילוב שיטת הזנה פוטו-אלקטרית
לא צריך לחכות לשריפה או לנזקים בלתי הפיכים על מנת לצייד את הבית בגלאי עשן ולשמור על המשפחה. הגלאי מגן על הרכוש, הוא יעיל גם במצבי חירום ולעיתים קרובות אפילו מציל חיים. את הבחירה של הגלאי אפשר לבצע במעורבות של אנשי מקצוע ומומחים. המטרה בסופו של דבר היא לבחור גלאי הנותן מענה על גודל הבית, מבנה החדרים, סוג הריהוט והסכנות הפוטנציאליות להן המשפחה חשופה.
בסופו של דבר, אנו אלו שמחליטים כיצד לשמור על המשפחה. כיום אפשר לעשות זאת בצורה פשוטה ויעילה עם אמצעי הגנה במחירים נוחים. בררו לגבי גלאי עשן ושדרגו את רמת הביטחון האישי בתוך הבית שלכם ועבור המשפחה.

Share Button