בית » בית ומשפחה » תיקים הולכים איתנו תמיד

תיקים הולכים איתנו תמיד

תיקים מלווים אותנו בכל הרגעים בחיים. אנו רגילים אליהם כבר מהגן ומבית הספר, משתמשים בהם על בסיס יומי בצבא ובטיולים וכמובן נעזרים בהם גם בשגרה. תיקים מאפשרים לנו לשמור על הציוד האישי והאינטימי ומונעים גניבות ונזקים. בנוסף, תיקים מעידים על האופי שלנו ויש להם גם משמעותי אסתטית ואופנתית. תיקים יכולים לעזור להצהיר על סגנון מסוים והם מתאימים לכולם ללא הבדלי דת, גזע או מין.
לאורך ההיסטוריה ניתן לראות שינויים מרחיקי לכת שבוצעו בתהליך הייצור של תיקים. בעוד בעבר הדגש העיקרי היה על הנפח של התיק ועל חומרי הגלם מהם הוא עשוי, הרי שכיום הנוחות האורטופדית היא זו שעומדת בראש סדר העדיפויות. מעבר לכך, ניתן לרכוש תיקים בטווח רחב של מחירים ולהחליף תיק בהתאם לאירוע.
אילו סוגים תיקים כדאי לבחור?

תיקים שהולכים איתנו

בחירה נכונה בתיק יכולה להתבצע על בסיס הבחנה בין מספר קטגוריות פופולאריות:
א. תיקים פונקציונאליים – בקטגוריה זו של תיקים נכללים תיקי הלימודים, העבודה וכן הלאה. התיקים הללו מציעים הרבה מקום, נגישות ועמידות גם לאחר חשיפה מרובה לשמש, לגשם וללחות.
ב. תיקים אסתטיים – אלו תיקים המשרתים נשים וגברים למשך מספר שעות בלבד. הם כוללים תיקי ערב, תיקי קוקטייל ותיקים קטנים עבור ארנק, מפתחות ומכשיר טלפון.

ג. תיקי ילדים – בתיקים מן הסוג הזה מדגישים את אופן הנשיאה, הפתיחה והסגירה. תיקים יכולים להתרגל במהירות לשמור על הציוד שלהם באמצעות תיקים מיוחדים המתאימים לגיל שלהם.
מלבד הקטגוריות המופיעות לעיל, יש גם תיקי עגלה ותינוקות, תיקי גב למבוגרים ובני גיל הזהב, תיקי צד, תיקי נסיעה ועוד. בשורה התחתונה, כל אחד יכול לבחור את התיק המתאים לו באופן אישי ולהתרשם מדוגמאות והדפסים בהיצע כמעט בלתי מוגבל.

למעבר לאתר התיקים שלנו לחצו כאן

Share Button