בית » בעלי מקצוע » 5 דברים שכדאי לדעת על קופסאות קרטון

5 דברים שכדאי לדעת על קופסאות קרטון

כולנו רגילים להסתכל על קופסאות קרטון רק במונחים מעשיים או פונקציונאליים כאלה ואחרים מטבע הדברים, שכן אכן מדובר במוצר של כולו נועד לספק שירות פונקציונאלי לכל מיני צרכים שלנו כדוגמת קרטונים למעבר דירה. בפועל, יש הרבה דברים שכדאי לדעת על מוצרים מן הסוג הזה, והנה כמה מן הבולטים בהם ללא כל צל של ספק:אריזות

1. אפשר להשתמש בקופסאות לצרכים שיווקיים שונים

יותר ויותר חברות מנצלות את הפלטפורמה של קופסאות קרטון על מנת להעביר מסרים שיווקיים. במקום להסתפק רק בלוגו של המוצר או השירות, אפשר להדפיס על גבי הקרטון גם פרטים ליצירת קשר, כתובת אתר אינטרנט, מספר טלפון וכן הלאה.

2. לכל קופסא יש כמובן תפקיד אחר

השימוש בקופסאות תלוי בגודל, בסוג הקרטון ובקיפול. כל קופסא יכולה למלא תפקיד אחר במערך ההפצה והאחסון. הלקוחות צריכים לבחור כיצד להשתמש בקופסאות או איך לשלב את הקרטונים יחד עם שקיות ופתרונות אריזה אחרים.

3. קופסאות לא מזהות את איכות הסביבה

הימים בהם הדפסה על קרטון ושימוש בקופסאות נתפסו בתור גורם המזהם את הסביבה הסתיימו. היום ידוע היטב כיצד ניתן לנצל את הטכנולוגיה הקיימת על מנת למחזר קופסאות, לתרום לאיכות הסביבה ולהבטיח עתיד טוב יותר.

4. המחיר של קופסאות קרטון אינו גבוה במיוחד

גם בעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בקופסאות ייעודיות על מנת לארוז מוצר או להציע שירותים מיוחדים. המחיר של הקופסאות אינו גבוה והוא נחשב חלק בלתי נפרד מההוצאות של העסק.

4. יש הרבה שימושים לקופסאות החדשות

קופסאות קרטון המעוצבות כגון אריזות יכולות לשמש לטובת הגנה פיזית, חציצה, הכלה, איגוד, ארגון, בטיחות, נוחות וגם חלוקה למנות. את כל התפקידים הללו יש לרכז תחת קורת גג אחת של קופסא איכותית המיוצרת ברמה גבוהה.

קופסאות קרטון הן במידה מסוימת הדור הבא של האריזות. באמצעות קופסאות ניתן לעטוף ולהגן על מוצרים רבים, כולל עצמים או חפצים לצרכי הפצה, אחסנה, מכירה, שימוש חוזר או משלוח.

Share Button