בית » כללי » איך להגדיל את החגיגה באירוע משפחתי עם בלונים?

איך להגדיל את החגיגה באירוע משפחתי עם בלונים?

בלונים יכולים לשמח אותנו בכל אירוע, בוודאי בימי הולדת. בלונים יכולים להתאים לכל גיל: מילדים ועד מבוגרים. הם תמיד ישמחו אותנו, ירגשו אותנו ויהיו מראה מרנין לעיניים שלנו. בין אם אתם חוגגים יום הולדת להורים שלכם, לילדים שלכם או לבן משפחה אחר חשוב לקחת בחשבון את סידור הבלונים באירוע. ניתן להזמין זר בלונים מפואר או אפילו עיצוב מיוחד של הבית לכבוד האירוע.

סידורים בלונים ליום הולדת בבית:

ימי הולדת משפחתיים לרוב נערכים בתוך הבית. כחלק מהעיצוב של המקום ליום האירוע כדאי להזמין סידורי בלונים לאירועים. יש מגוון כל כך גדול של אפשרויות וחשוב להיעזר באיש מקצוע מנוסה בתחום כדי לקבל רעיונות וכדי שיבצע את העבודה במהירות ובמקצועיות באותו היום. מכיוון שבלונים רגילים עם הליום עשויים לרדת תוך 8-10 שעות הרי שחשוב שאיש המקצוע יגיע עם הבלונים בכמה שעות שלפני האירוע. כמו כן ניתן להזמין סידורי בלונים שונים כמו עמודי בלונים שבראשם יש מספר (ואז שני עמודים מרכיבים את גיל חתן השמחה), כמו עיצוב בלונים, לבבות ועוד.

בלונים עם עיטורים שונים:

מלבד בלונים חלקים יש עוד סוגים של בלונים שכדאי שתכירו. יש בלונים עם צבעים מטאליים, בלונים עם עיטורים שונים, בלונים עם כיתוב יום הולדת שמח (או מזל טוב), בלונים עם כיתובי אהבה, בלוני אותיות, בלוני מספרים, בלוני מיילר באינספור צורות וסגנונות ועוד. חלק מהבלונים ניתן לנפח באופן עצמאי עם קש ולתלות על הקירות (כדוגמת שילוט בלונים HAPPY BIRTHDAY) ואילו בלונים אחרים שניתן לנפח אפילו בהליום ולתת להם לרחף לתקרה כדי להשלים את העיצוב במקום.

הזמנת זר בלונים עד דלת הבית:

אין יום הולדת ללא בלונים ואם אתם לא רוצים להשקיע בעיצוב החדר בבלונים תוכלו להזמין זר בלונים בהתאם לתקציב שלכם. מכיוון שקשה מאוד לקחת ברכב כמות גדולה של בלונים תנו לנו להוביל אותם אליכם עד פתח הבית או לנפח אותם אצלכם בהתאם להזמנה שלכם! זר בלונים תוכלו לבנות לפי בחירה אישית שלכם או לצפות בקטלוג של זרים שכבר הכנו בעבר ולבחור זר המתאים ביותר עבורכם (ניתן גם לבצע שינויים בהתאמה אישית). תצטרכו לבחור את כמות הבלונים, סוג הבלונים (מיילר, רגילים, מטאליים, מודפסים וכו') וכמובן את הצבעים והסגנונות האהובים עליכם.

מה אנו צריכים לקחת בחשבון כשאנו בוחרים בלונים להגדלת החגיגה באירוע המשפחתי שלנו?

אנו צריכים לקחת בחשבון את גיל חתן/כלת השמחה. לדוגמה: עבור בני נוער למשל הם עשויים לאהוב בלונים בצבעי קבוצת הכדורגל שהם אוהדים, אצל מבוגרים הצבעים פחות משנים אולם לרוב כסף, זהב ואדום יכולים להתאים (אלא אם כן לחתן/כלת השמחה יש צבע אהוב שאתם מכירים בוודאות). קחו בחשבון את מיקום הבלונים וכמה בלונים צריך כדי למלא את החלל שלא יראה ריק מדי אך גם לא עמוס מדי.

Share Button