בית » עיצוב הבית » מה חשוב לדעת לפני רכישת דלתות פנים?

מה חשוב לדעת לפני רכישת דלתות פנים?

החלפת דלתות פנים היא צעד בעל חשיבות מכרעת שנודעת לו השפעה ארוכת טווח על עיצוב ביתכם בשנים הקרובות. כיצד תבצעו את התהליך באופן המושכל והמקצועי ביותר וכיצד תעצבו את חוויית השימוש המושלמת בדלת לאורך זמן? על כך בכתבה הבאה.

לפני הכל: איכות

בהתחשב בכך שדלת פנים איננה מסוג החפצים אותם אנו נוטים להחליף לעיתים קרובות, ובהתחשב בעובדה שלדלת הפנים נוכחות דומיננטית ביותר בחלל, אין כל ספק כי, בראש ובראשונה, חובה לתת את הדעת על איכות הדלתות. דלת איכותית ועמידה תשמור על מראה רענן ומרשים לאורך שנים בעוד דלת שאיננה עמידה דיה עתידה להישחק במהירות ולגרוע ממראהו המושלם של המרחב הביתי. מעבר לכך, חשוב לדעת, כי חלק בלתי נפרד מחוויית שימוש אופטימלית בדלת לאורך שנים הוא התקנה מקצועית. דלת איכותית ככל שתהיה תתבלה בקצב מואץ במידה ולא תותקן באופן המקצועי ביותר, ועל כן, גם אם עלותה של הדלת עצמה הייתה גבוהה, וגם אם הייתם רוצים לחסוך בעלויות ההתקנה, חובה להזמין מתקין מקצועי ברמה הגבוהה ביותר אשר יתקין את הדלת לשביעות רצונכם המלאה.

%d7%93%d7%9c%d7%aa%d7%95%d7%aa-%d7%a4%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%a2%d7%a8%d7%99-%d7%91%d7%a8%d7%9b%d7%94-2

אחריות!

בהשקעה משמעותית כמו רכישת דלת, חשוב לתת את הדעת על סוגיית האחריות אשר מבטיחה את חוויית השימוש המושלמת בדלת גם בעתיד. יש להבדיל בין אחריות היצרן, הכוללת את גוף הדלת והפרזולים הנלווים לבין האחריות על ההתקנה, האמורה לספק מענה לליקויים הנובעים מהתקנה שאיננה מושלמת. אחריות יצרן מסופקת בדרך כלל לטווח ארוך יחסית, החל משנת אחריות ועד קרוב לעשור. אחריות המתקין, לעמת זאת, ניתנת לטווח של כשנה ולאחר שתפוג תוכלו להזמין איש מקצוע לתיקון הדלת על חשבונכם בעלות סבירה יחסית.

בחירה עיצובית נכונה

אם כבר יצאתם לסיור קל, פיזי או וירטואלי, בין בתי העסק המציעים דלתות פנים למכירה, סביר להניח שמצאתם את עצמכם מסוחררים ממערבולת העיצובים – הסגנונות – הגוונים – האפשרויות שמציע הענף. שפע האפשרויות, גם אם מבטא נאמנה את המהפך העיצובי החיובי ששטף את הענף בשנים האחרונות מקשה, ללא כל ספק, על ביצוע הבחירה בדלת שכמו נוצרה עבורכם. לכן, מומלץ לצאת לדרך בליווי ייעוץ מקצועי אשר יסייע לכם בהגדרת הצרכים הספציפיים שלכם מן ההיבט הטכני ואף יכוון אתכם להגדרת שאיפותיכם העיצוביות תוך התאמה למגמות השולטות בשוק.

הפרטים הקטנים

אם אינכם מתכוננים להחליף את דלתות הפנים בעתיד הקרוב, מומלץ בהחלט שתתמקדו בנישה הקלאסית יותר, מתוכה תוכלו לבחור דלתות פנים מעוצבות ומרשימות אשר יישארו רלוונטיות גם בחלוף שנים ארוכות. מנגד, אם אתם מעוניינים ליהנות מטאצ' טרנדי בדלתות הפנים וחוששים שאלו עשויות להפוך ללא רלוונטיות בבוא העת, תוכלו לבחור בדלת קלאסית ולשלב בה ידית בעלת עיצוב נועז או אופנתי במיוחד, אותה תוכלו להמיר בקלות מרובה ובעלות נמוכה בעתיד בכל עת שתחפצו.

Share Button