בית » השכרת אוהלים

השכרת אוהלים

השכרת אוהליםאירוע מושלם הוא קודם כל אירוע בו המארחים מספקים לאורחיהם את הפינוק האולטימטיבי ואת ההנאה הכי גדולה שאפשר, רבים היום מעוניינים להעניק לאורחיהם את התחושה של פיקניק בטבע, אירוע בגן פורח וירוק או אפילו קומזיץ בחוף הים אבל מפחדים מארגון אירוע תחת כיפת השמיים. אחד הפתרונות הבולטים כדי ליצור מתחם סגור באיזורים פתוחים בהם אין מקום מקורה.

השכרת אוהלים אידיאלית לחתונות שנערכות בטבע, למסיבות גדולות, להופעות ולכנסים. חברות שמעוניינות להזמין לקוחות פוטנציאליים לאירועי השקה במקומות מיוחדים יכולות להשכיר אוהל בגודל לפי בחירה ולהנות מהאפשרות לארח את הלקוחות בצורה טובה גם כאשר האירוע מתרחש במתחם פתוח לגמרי. היתרונות הרבים של השכרת אוהלים לאירועים באים לידי ביטוי גם במגוון הרחב של סוגי אוהלים שניתן למצוא היום.

חברות המתמחות בתחום של השכרת אוהלים מציעות אוהלים בטוחים, עמידים וחזקים שנבחרים על פי הגודל שלהם והיכולת להכיל מספר מסויים של אנשים. האוהלים מובאים למקום בדרך כלל כמה ימים לפני האירוע ומוקמים על ידי צוות החברה המספקת את השכרת האוהלים.

בחירת חברה להשכרת אוהלים

ללא ספק חשוב לבחור חברה אמינה ומקצוענית כאשר רוצים להשכיר אוהלים לאירועים או לכל שימוש אחר. הסיבה לכך היא קודם כל שצריך להקפיד על בטיחות במהלך התקנת האוהל וכמובן בהשכרת אוהלים מאיכות טובה. ככל שהאוהלים עמידים יותר, חזקים ועשויים מחומרים איכותיים כך הסיכוי שיהיו לא בטוחים קטן. בחרו תמיד בחברה שמציעה לכם אוהלים בעלי תו תקן, איכותיים ועמידים. בחרו חברה לאחר שסקרתם את סוג האוהלים, בדקתם שהמידות תואמות והקפדתם להזמין גם התקנה של אנשי המקצוע מטעם החברה.

המחיר שמציעה חברה שמתמחה בתחום של השכרת אוהלים צריך לכלול גם את מחיר ההשכרה של האוהל לפי שעות, ימים וכדומה, גם את סוג האוהל, הגודל והתפוסה וגם את מחיר ההתקנה וההקמה של האוהל באיזור האירוע. סגרו מראש את זמני ההקמה של האוהל כך שיתאימו לכם ולמועד האירוע שלכם ודאגו גם לוודא שבסוף האירוע נציגי החברה מגיעים לפרק את האוהל. השכרת אוהלים לאירועים מהווה פתרון קל, יעיל ונוח לאירועים בכל מקום. 

Share Button