בית » חימום בריכות שחייה

חימום בריכות שחייה

חימום בריכות שחייה מי שבונה לעצמו בריכת שחייה בבית או נהנה מבריכת השחייה במרכז הספורט או בבית המלון בו הוא מתארח מצפה שבריכת השחייה תשמש אותו גם בימים קרירים יותר, כך שיוכל להנות מהמים הנעימים במהלך כל ימות השנה. לצורך כך יש להתקין בבריכת השחייה מערכת חימום בריכות שחייה שמאפשרת להנות ממים חמימים במהלך כל ימות השנה כך שכל מה שיישאר לנו הוא לקפוץ אל המים.

חימום בריכות שחייה שמבוססות על טכנולוגיה סולארית

יבואנים מובילים מביאים ארצה בשורה חדשה יחסית. מערכות חימום בריכות שחייה שמבוססות על טכנולוגיה סולארית. מערכות אלו של חימום בריכות שחייה הן ידידותיות לסביבה, נוחות לתפעול ויעילות מאד ולמעשה במהלך כל ימות השנה ושנים ארוכות ניתן להנות מטמפרטורת השמש גם על פני המים. המערכות הללו נחשבות פופולריות בשנים האחרונות גם בזכות היתרון הכלכלי. חימום בריכות שחייה באמצעות התקנת מערכות אנרגיה סולארית הוא זול יחסית למערכות אחרות. מערכות מתקדמות אלו מותקנות כיום גם בבריכות שחייה פרטיות וגם בבריכות שחייה בבתי מלון ובעסקי תיירות שונים והן מאריכות למעשה את תקופת השימוש בבריכת השחייה במספר חודשים רב.

מערכות חימום נוספות המוכרות יותר בשוק הן מערכות חימום בריכות שחייה המבוססות על נפט או גז, במסגרת תפעול מערכת זו נעשה קישור בין וסתים בתוך הבריכה ובין מערכות ההסקה בבית, כך שהחום מהתנורים מגיע למעשה אל מי הבריכה. מערכת זו נחשבת יעילה מאד בעיקר באיזורים קרים בהם פועלות מערכות הסקה על נפט וגז.

לבסוף – מערכות פופולריות של חימום בריכות שחייה הן מערכות מבוססות משאבות חום שלרוב מופעלות על ידי חשמל. מערכות אלו נחשבות ליעילות מאד, חסכוניות ומסוגלות לחמם בריכות שחייה גדולות מאד. מגוון השיטות השונות של חימום בריכות שחייה מאפשר לנו להנות מבריכה חמימה ונעימה גם בימות החורף הקרים וכך לנצל את בריכת השחייה הביתית כמה שניתן או להנות מחימום בכל בריכה אחרת בה אנחנו שוחים ומשתמשים באופן קבוע.

כדי לקבוע מהי מערכת חימום בריכות שחייה שמתאימה לכם, מומלץ לפנות לאחת החברות המתמחות בנושא ולקבל ייעוץ בהתאם לגודל הבריכה, למיקומה בחצר ולנתונים נוספים אינדיבידואליים. 

Share Button