בית » slaider » כך תבחרו חברה אמינה לטיפול בהצפות

כך תבחרו חברה אמינה לטיפול בהצפות

יש לכם הצפה בתוך הבית? המשרד כולו הוצף? במקרים הללו, ברור לכם שחובה לטפל בהצפה כמה שיותר מהר, ולבצע בקרת נזקים. באופן טבעי, אתם תרצו ליצור קשר עם חברה שתוכל לספק לכם שירותי טיפול בהצפות. אחרי הכל – אין לכם את המכשור המתאים לשאוב את ההצפה כולה, ואין לכם את הידע לטפל בפריטים שניזוקו כמו הריצוף, שטיחים, וכו'. כמו כן, אתם זקוקים למישהו שיטפל בבעיה שמלכתחילה הובילה להצפה. למרות שאתם מעוניינים בפתרון כמה שיותר דחוף קחו נשימה – אל תבחרו בחברה הראשונה שאתם מוצאים, אלא חשוב שתעצרו ותבצעו בדיקה מול כמה חברות ,כדי שתבחרו בחברה אמינה באמת.

טיפול בהצפות

איך יודעים איזו חברה היא אמינה?

  • האם היא זמינה? – טיפול בהצפות הוא לא משהו שאפשר לחכות איתו. לעתים קרובות, אתם תרצו שהצוות יגיע עוד באותו היום, גם אם מדובר על שעות מוקדמות או מאוחרות במיוחד, כדי לטפל בהצפה. חברה אמינה, היא קודם כל חברה שפועלת 24 שעות ביממה, ויש לה מוקד מיוחד לטיפולי חירום בהצפות. חברה שתגיד לכם שהיא לא פנויה כרגע – היא חברה שעדיף לוותר עליה.
  • איזה ציוד יש לחברה? – אל תתביישו לשאול את הגורם המקשר לחברה, איזה ציוד יש לאנשי הצוות כדי לבצע טיפול בהצפות. שימו לב שהציוד צריך להיות מכמה סוגים שונים – נדרש שהחברה תהיה עם ציוד מתקדם לשאיבת המים עצמם, אך גם ציוד לטיפול בגורם שהוביל להצפה – למשל ציוד שמתאים להוצאת השורשים מהביוב, מה שהוביל לסתימה או לפיצוץ צנרת. חשוב מאד שיהי הגם ציוד מתאים לטיפול בשטיחים ובריצוף, וכמובן – אנשי צוות שיודעים להפעיל את הציוד.
  • חפשו המלצות – האינטרנט הוא כלי שכדאי לנצל לטובתכם. תמיד כשתחפשו חברה שתבצע טיפול בהצפות, ראו האם יש עליה המלצות. ראו האם אנשים השאירו עליה תגובות באינטרנט, וכך תוכלו לבצע השוואה מהירה וטובה.

כמה זמן זה ייקח?

ברור לנו שאתם לא רוצים להתחיל לשחות בתוך הבית שלכם, ובכל זאת – הקדישו את הזמן המתאים לבחירה. גם אם זה ייקח עוד 20 דקות – הפער בסוף בין שאיבה מוצלחת לשירות בעייתי יהיה עצום, ומעט הדקות הללו ישתלמו לטווח הארוך.

Share Button