בית » News » כך תחסכו בחשמל: חימום בית עם סולר ונפט

כך תחסכו בחשמל: חימום בית עם סולר ונפט

חימוםחימום בית עם סולר ונפט תורם משמעותית לחיסכון בהוצאות. שימוש בסולר או נפט להסקה על חשבון הדלקת מזגן או מכשירי חשמל נוספים יכול לחסוך מאות שקלים בשנה. חימום ביתי חשוב בעיקר בתקופת החורף, אך ניתן ליהנות ממנו גם במהלך חודשים אחרים. מזגנים, רדיאטורים וכמובן מפזרי חום נוטים לייבש את האוויר, הם צורכים חשמל בכמויות אדירות, ואף עלולים להתלקח ולגרום לשריפות. לעומת זאת, אמצעי חימום ביתיים, אשר אינם מופעלים על חשמל, מצליחים להשיג תוצאות דומות במחיר הרבה יותר משתלם.

תנור נפט, מערכות הסקה וקמינים

אפשר לחמם את הבית עם מספר אמצעים, אשר אינם מופעלים על חשמל. האמצעי הראשון הוא תנור הנפט, אותו נהוג להפעיל בעיקר בחורף. בנוסף, ישנן מערכות הסקה מלאות, אשר שומרות על טמפרטורה אחידה בכל הבית ובחדרים. בשנים האחרונות החלו גם קמינים לתפוס תאוצה, ולהוסיף מימד אסתטי ופונקציונאלי לעיצוב של בתים חדשים. חימום בית עם נפט וסולר תורם לחיסכון כספי, ומייצר איכות חימום גבוהה במיוחד. המאפיין העיקרי של נפט הוא זמן בעירה ממושך, ולכן התנורים הללו יעילים מאוד כאמצעי חימום ביתיים.

איך משיגים סולר או נפט להסקה?

אחת התהיות העיקריות לגבי חימום של הבית עם נפט וסולר היא אופן ההשגה של המשאב. בעוד כל בית מחובר אל מערכת החשמל, וקל מאוד להפעיל את המכשירים המתקדמים, חימום ביתי עם סולר או נפט דורש יצירת קשר עם חברות ספציפיות. לא מעט אנשים מוותרים על חימום ביתי עם סולר ונפט בשל עצלנות או חוסר היכרות עם התחום. הבעיה היא, שמדיניות כזו מביאה להוצאות כספיות אדירות. חשוב להבין, כי אין צורך בנסיעה רחוקה או במילוי חביות נפט באופן עצמאי. ניתן ליצור קשר טלפוני עם חברות המתמחות בכך, להיכנס לאתרי אינטרנט או לערוך הזמנה קבועה, ולקבל נפט להסקה עד פתח הבית. מחירו של נפט להסקה נמוך יותר מהדלק הרגיל, ואפשר לקבל אותו בכמות דרושה ובכל זמן נוח עבור הלקוח.

עוברים אל אמצעי חימום מאוזנים ומשתלמים

מעבר לחימום הבית באמצעים חסכוניים ואיכותיים הוא צו השעה. חימום עם סולר ונפט מתאים לבתי משפחות, דירות קטנות, משרדים, גופים, בתי מלון ובניינים. החימום הזה יכול לעבוד היטב בצפון המושלג או בדרום המדברי, משום שישנם חודשים בהם לא ניתן לשמור על רמת חיים הולמת ללא אמצעים מיוחדים. חימום בית עם סולר ונפט הוא בטוח, יעיל ומשתלם יותר מכל אמצעי אחר. אין צורך במיומנות מסוימת או בהכשרה על מנת להפעיל את אמצעי החימום הללו. יש ליצור קשר עם חברה מובילה ומנוסה בתחום אספקת נפט או סולר, ולהתחיל ליהנות מאמצעי חימום יציב ומאוזן. הפסיקו לבזבז חשמל, והתחילו לחסוך כבר היום על החימום שלכם.

המאמר באדיבות חברת אס. אי. אר אנרגיה

Share Button