בית » בית ומשפחה » כך תעברו דירה בכיף

כך תעברו דירה בכיף

מעבר דירה הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. למרות שחלקנו מתקשים לבצע מעבר מן הסוג הזה או חוששים מפני שינויים בשגרה, המעבר יכול להיות תהליך מהנה ומעשיר. קודם כל, מי שרוצה לעבור דירה בכיף צריך להתייחס אל התהליך בצורה חיובית. כדאי למנות את היתרונות של מעבר דירה ולזכור שזו ההזדמנות להחליף ריהוט, לרכוש מכשירי חשמל חדשים או לעצב את הבית כמו שתמיד רצינו.

שנית, ההנאה מהמעבר תלויה בהיבט הטכני: תיאום מול חברת הובלות בצפון או במקומות אחרים, אריזה של הבית והציוד וכמובן פריקה בדירה החדשה.

מה הקשר בין חברת הובלות בצפון לבין חווית המעבר שלכם?

השאלה היא כיצד משתמשים בצדדים החיוביים של מעבר דירה ונמנעים מסרבול מיותר. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור:

הובלות בצפון

הובלות בצפון

א. שמרו על סדר וארגון – כדאי לפעול לפי קווים מנחים כאשר אורזים את הדירה. בשלב הראשון עדיף להיפטר מהציוד המיותר, לזרוק לפח חפצים ישנים ולתרום בגדים שלא נמצאים בשימוש. פעולות מן הסוג הזה יכניסו אתכם לאווירה הנכונה ויגבירו את המוטיבציה לקראת המעבר.

ב. בצעו את האריזה בתהליך מדורג – בשלב השני תוכלו להתכונן לקראת האריזה ולהתחיל להכניס את החפצים והפריטים לתוך קרטונים. רכשו מראש את הציוד הנדרש כולל קרטונים, טושים, סרטי הדבקה וכדומה. כל חברת הובלות בצפון, במרכז או בדרום תוכל להציע לכם לרכוש ארגזים במחיר משתלם. נצלו זאת ואל תחכו לרגע האחרון כדי לוודא שיש לכם את כל הציוד.

ג. השקיעו זמן בפריקה – זכרו כי ברוב המקרים, משימות שלא מבוצעות מיד עם המעבר לדירה חדשה לא יבוצעו לעולם. השקיעו זמן בפריקה והרשו לעצמכם לקחת עוד יום חופש כדי לסדר את הבית החדש. תלו את התמונות והמדפים, ארגנו את הארון וזרקו או העבירו הלאה את הקרטונים והארגזים.

Share Button


חדשות נוספות