בית » בעלי מקצוע » כל היתרונות בוילונות וניציאניים

כל היתרונות בוילונות וניציאניים

כשהנוחות פוגשת את העיצוב

אנשים רבים מחפשים תמיד את הפתרון המושלם בלי להתפשר על אף פרמטר. כשמדובר על הסלון, על המשרד, על מקום בו אנחנו נמצאים זמן רב במהלך היום אנחנו רוצים לקבל את התחושה הכי טובה שאפשר על ידי אווירה מעוצבת ונוחה יחד עם נוחות פרקטיות. אחד מפריטי העיצוב שננטשו בשנים האחרונות ועושה קאמבק בעיקר אצלנו מנצר את רמי בע"מ, הם ה-וילונות. היום ניתן לראות כיצד ה-וילונות שאפשר לרכוש לביתכם חוצים את גבולות הדמיון ויש וילונות בכל כך הרבה סוגים וכל כך הרבה דגמים כאשר הוילונות הם הדבר החם הבא.

וילונות וניצאניים

כל היתרונות בוילונות וניציאניים

  • וילונות וניציאניים שוני מ-וילונות רגילים בלא מעט תכונות אך אחת התכונות הבולטות ביותר היא הנוחות. כשיש לנו וילון על חלון גדול ואפילו אחד שמכסה על חלונות קטנים במטבח או במסדרון, אנחנו רגילים לשני מצבים, או פתוח או סגור. מצב כזה הוביל יצרני וילונות ברחבי העולם לייצר וילונות שמתחלקים לשתי מסילות, העבים שחוסמים את השמש לצד אלו שמכסים רק חלקית. עדיין, מצב כזה יוצר או הצללה מלאה או הצללה חלקית כאשר הוילון מכסה רק חלק מקרני השמש.
  • וילונות וניציאניים פותרים את הבעיה הזו על ידי הטייה פשוטה וגאונית. במקום להתחיל לתכנן איזה צד של החדר יקבל שמש ואיזה לו, במקום להחליט האם אתם רוצים שהאור יחדור או לא, אפשר פשוט להטות את השלבים של ה-וילון ובכך נפתרת הבעיה. זהו פתרון קטן אך גדול לנוחות שיא.
  • בעוד וילונות רגילים עשויים מחומרי בד או פוליאסטר, מה שמקשה מאוד על התאמה מירבית של כל וילון לכל עיצוב קיים, וילונות וניציאניים הם וילונות שמגיעים בשלל חומרים. מי שירצה עיצוב חלק ויוקרתי יוכל לבחור וילונות שעשויים מאלומיניום, מי שירצה אווירה כפרית וחמה יוכל לקבל שלבים מעץ ומי שרוצה להוזיל עלויות ומראה יותר קליל, גם שלבי לסטיק יעשו את העבודה בצורה מושלמת.

ניקוי פשוט ויעיל

במקום לשלוח את ה-וילון שלכם לכביסה אחת לכמה שבועות, אחרי שהוא סופג לכלוך רב ממה שמגיע מבחוץ ונשאר טמוע בתוך הבד, וילונות וניציאניים קל מאוד לנקות. את השלבים אפשר להטות בקלות ולנקות בצורה יעילה ביותר בלי שצריך לשבור את הראש. אנחנו במנצר את רמי בע"מ נדריך אתכם לגבי התחזוקה הנכונה של כל וילון כאשר כל וילון יהיה עמיד לאורך שנים ארוכות של שימוש אלא אם יתחשק לכם לגוון מרוב סוגים ודגמים מה שבהחלט יכול לקרות.

עיצוב איכותי לכל מקום

מה שמיוחד באמת ב-וילונות וניציאניים היא העובדה שהם מתאימים לכל למקום. לא משנה איפה תרצו להשתמש בהם, הנוחות שבפתיחת השלבים, הצבעים הרבים שהם מאפשרים וגם ההתאמה בין בכל הפרמטרים החל מהחומר שמהם הם עשויים ועד עובי השלבים, כל אלו יוצרים הרמוניה מושלמת. אנחנו במנצר את רמי בע"מ תמיד כאן לשירותכם לכל בעיה, שאלה והצעות מחיר.

Share Button