בית » בית ומשפחה » לשמור על אסתטיקה עם מרזב דקורטיבי

לשמור על אסתטיקה עם מרזב דקורטיבי

אם אתם נמצאים בתהליך של בניית בית, או משפצים את זה הקיים, ורוצים שחזיתו תהיה יפה גם היא, כדאי שתשקיעו בבחירת המרזב ותבחרו מרזב דקורטיבי. מהו מרזב דקורטיבי ומהם יתרונותיו על פני מרזבים אחרים? את כל התשובות תמצאו במאמר שלפניכם.

תפקידו של מרזב

מרזב הוא אותו צינור שמותקן מתחת לגגות מבנים, במטרה לנקז את מי הגשמים שיורדים על הגג ולמנוע מהם לחלחל אל תוך המבנה עצמו. אז אמנם, כשאנחנו מדברים על בניית בית אנחנו לא תמיד מזכירים את המרזבים, אולם כשחושבים על זה לעומק – בית ללא מרזב הוא בית שמועד לשטפונות, ולא משנה עד כמה איכותי יהיה האיטום.

מרזב, עיצוב ומה שביניהם 

אורנים מרזבים

אורנים מרזבים

אז אמנם מדובר "בסך הכול" בצינור, אבל לצינור הזה יש תפקיד מאוד חשוב, שבלעדיו החורף הקרוב של מי שמתגורר בבניין יהיה מאוד עצוב. אז אין ספק שצריך להתקין מרזב בכל בניין, וברוב המקרים גם יותר מאחד, ומי שחשוב לו המראה של הבית, ולא רק מבפנים אלא גם מבחוץ, כדאי שיבחר מרזב דקורטיבי, שמשפיע מאוד על העיצוב.

מהו מרזב דקורטיבי?

מרזב דקורטיבי, כשמו כן הוא – מרזב מעוצב. ניתן להשיג היום מרזבים איכותיים במגוון רחב של עיצובים, ולהתאים את המרזב לעיצוב הכללי של המבנה.

  • מרזבים קלאסיים – מרזבים בחתך עגול, המתאימים בעיקר למבנים בסגנון עתיק או כפרי. מרזבים אלה אינם פוגעים בעיצוב המבנה, אלא להיפך – מוסיפים לו הרבה מאוד. ההשתלבות מלאה, המרזב לא בלוט מאוד, ומוסיף אווירה מיוחדת למיוחדות של העיצוב.

 

  • מרזבים בחתך מרובע – מרזבים הממוקמים בתוך מרובע מעוצב, המוסיפים הרבה מאוד לסגנון הבנייה העכשווי בישראל, ומתאימים לשילוב בבתים בעלי קרניז גג העשוי מבטון שמחופים בטיח אקרילי.

היתרונות הגדולים של מרזבים דקורטיביים הם קודם כל העובדה שהם מתפקדים כמו מרזבים לכל דבר ומנקזים לגמרי את המים מהגג כך שלא יחדרו אל פנים המבנה; היתרון הגדול השני טמון בעובדה שמרזבים אלה משתלבים בצורה מלאה בעיצוב הכללי של המבנה, ולא רק שאינם מכערים אותו, אלא אף מוסיפים לו יופי וייחודיות צרופה.

אורנים מרזבים לשירותכם

אורנים מרזבים משווקת מרזבים דקורטיביים מסוגים שונים, ומזמינה אתכם לבחור את המרזבים שיוסיפו נופך מיוחד לבית הפרטי שלכם. נשמח לייצר עבורכם את המרזב המיוחד שמתאים למבנה שבו אתם מתגוררים, על פי המידות הרצויות ובגוון המתאים.

מלבד מרזבים דקורטיביים איכותיים, אנו מספקים לכם גם התקנה מקצועית המתבצעת על ידי מתקינים מוסמכים ומנוסים, כמו גם שירותי תחזוקה ותיקונים על פי הצורך.

לכן, כשאתם רוכשים מרזבים דקורטיביים מאורנים מרזבים, אתם יכולים להיות בטוחים שהחורפים הבאים יהיו יבשים.

לפרטים ולהזמנות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

Share Button