בית » בית ומשפחה » מה אתם צריכים לדעת על חברת ההובלות שלכם?

מה אתם צריכים לדעת על חברת ההובלות שלכם?

חברת הובלות מציעה מגוון רחב של שירותים ולכן חשוב לבחור אותה בצורה נכונה כדי להתמודד עם המשימה המורכבת של מעבר דירה או משרד. עם זאת, רוב הלקוחות לא מתייחסים ברצינות הראויה לבחירת חברת הובלות. יש גם לקוחות שלא ממש יודעים באיזה שירות החברה שלהם מתמחה או למה כדאי לעבוד איתה.

הנה למשל כמה דברים שאתם ממש צריכים לדעת על חברת ההובלות שלכם:

א. אזורי מתן שירות – הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא איפה בכלל החברה עובדת. את זה תוכלו לברר באמצעות בדיקת אזורי מתן השירות. חברת הובלות בקריות למשל תעניק את השירות לתושבי חיפה והצפון, אך היא לא תהיה זמינה עבור תושבי גוש דן ותל אביב.הובלות  בחיפה

ב. פוליסת ביטוח בתוקף – הדבר השני שאתם צריכים לדעת הוא האם לחברת ההובלות שלכם יש פוליסת ביטוח בתוקף. ביטוח בתוקף יעניק לכם פיצוי כספי במקרה של תאונת דרכים, פגיעה בציוד, נזק לרהיטים וכן הלאה. יכול להיות שחברת הביטוח תגבה מכם תוספת תשלום על פוליסת ביטוח מן הסוג הזה, אך מדובר בכל מקרה על השקעה משתלמת.

ג. צי הרכבים – דבר שלישי שאתם צריכים לדעת על חברת הובלות בקריות או בכל מקום אחר בארץ היא כמה רכבים יש לה. חברה עם הרבה רכבים תעמוד לרשותכם באופן מיידי ותעניק גיבוי למקרים של תקלות בלתי צפויות, לעומת חברה עם משאית בודדת שאולי תגבה מחיר נמוך על ההובלה אבל גם מסכנת את רמת הודאות של השירות.

המלצות על הובלות בקריות

נסו כל הזמן לאסוף המלצות על חברת הובלות מקומית. אחד היתרונות הגדולים של הזמנת חברת הובלות מקומית היא היכולת להתייעץ עם חברים ובני משפחה. הפעילו כמה שיותר אנשים שאתם סומכים עליהם, קבלו המלצות אובייקטיביות והשתמשו בהן כדי להבטיח לעצמכם שירות הובלות ברמה הגבוהה ביותר.

לסיכום, יש הרבה דברים שאתם צריכים לדעת על חברת הובלות לפני שתסכימו לקבל ממנה שירות. זכרו שהחברה אחראית על הציוד האישי שלכם והיא צריכה להיות מקצועית ואמינה.

Share Button


חדשות נוספות