בית » בית ומשפחה » מי ולמה מזמין שירות ביובית

מי ולמה מזמין שירות ביובית

כלי רכב גדול ומתכתי

מידי פעם יוצא לנו להיחשף לכלי רכב מאוד מוזרים אפילו סתם ככה בשגרת היום. מידי פעם אנו רואים את רכבי ניקוי הכבישים שעובדים בשעות לא מקובלות, את רכבי פינוי האשפה ומידי פעם גם רכב גדול ומוזר שמתחבר לביוב על ידי צינור. לא לכולם ברור מהו כלי הרכב הגדול הזה ומה הוא בעצם עושה והגיע הזמן שתדעו שקוראים לו ביובית. לביובית יש מגוון רחב של תפקידים והיא למעשה שומרת על מערכת הביוב שלכם ללא תקלות ובלעדיה כבר מזמן הייתם מרגישים בהבדל. מערכת הביוב אליה מגיעים על המים בהם אתם משתמשים בכל יום מנקזת אליה את המים עד לנקודה בה הם מגיעים לים ומתחת לאדמה נמצא עולם שלם מלא בצינורות ובפסולת של כולנו.

ביובית

מתי יש צורך להזמין ביובית ומי מזמין אותה?

  • בדרך כלל שירותי ביובית נקבעים על ידי העירייה שדואגת לפתוח סתימות במערכת הביוב העירונית או במפעלים שצריכים שירוי ביובית כדי לנקז צינור מסוים. ישנן פעולות שאי אפשר לבצע באופן ידני וגם לא על ידי כוח אדם רב ונדרש הכוח הרב של לחץ המים שרק ביובית יכולה לייצר כולל מיכל ניקוז גדול שישמש לפי הצורך.
  • מיכל הניקוז הגדול שיש בגב הביובית נועד לנקז מי ביוב שהצטברו במקום מסוים. ברגע שיש הצפה מסוימת לא רק בביוב אלא בכל מקום יש צורך לסלק את המים וביובית יכולה לשאוב אותם במהירות וביעילות. שאיבת מי ביוב וניקוז הצפות הם משירותי ביובית שמוכרים יותר ונפוצים יותר.
  • ביובית ניתן להזמין לצורך שימוש פרטי. אם יש לכם סתימה במערכת הביוב שירותי ביובית יכולים לסייע לכם לפתוח אותם בקלות. בעזרת צינור מים שמגיע לכל חלקי הביוב מפתח הביוב הקרוב ביותר לבעיה ניתן להפעיל לחץ מים חזק שיפתח כל סתימה. הסתימות יכולות לקרות מהצטברות של פסולת שלא אמורה להיות בביוב כמו למשל נייר טואלט או מוצרי היגיינה.

שירות מהיר ואדיב

שירותי ביובית לא יהיו מושלמים אם הם לא תבצעו במהירות. כשמזמינים ביובית יש צורך בהגעה מהירה שלה ולכוננות בכל שעות היממה. אף אחד לא יודע מתי תהיה הצפה ומתי הסתימה תתחיל להשפיע וככל שהזמן עובר הבעיה יכולה להיות חמורה הרבה יותר ומסובכת לפתרון.

Share Button


חדשות נוספות