בית » מעקה זכוכית

מעקה זכוכית

מעקה זכוכיתשימוש בזכוכית בבית היה תמיד עניין שהוסיף תחושה מעוצבת ואסתטית, בין אם מדובר בחלונות יוקרתיים, בלבני זכוכית שהוסיפו אור וייחוד או בפריטי נוי מיוחדים. היום אפשר להוסיף את הזכוכית ולשלב אותה גם במבנים הקבועים בבית, כמו מעקה זכוכית למדרגות ולמסדרונות חשופים.

חברות מקצועיות המתמחות בייצור או בייבוא של מעקות זכוכית יציעו לכם מגוון רחב של סוגים של מעקות העשויים מזכוכית ובטוחים לשימוש ממש כמו מעקות מעץ או ממתכת. אם אתם רוצים לקנות מעקה זכוכית לבית השקיעו מחשבה והציצו בקטלוגים של החברות המתמחות, עברו בין המעקות השונים ואתרו מעקה שיתאים באופן הטוב ביותר לבית שלכם.

האם מעקה זכוכית בטוח מפני ילדים?

אנשים רבים מפחדים להתקין מעקה זכוכית בבית בעיקר אם יש בבית ילדים קטנים. חשוב לציין שהתקנת מעקות הזכוכית היא עניין בטוח לחלוטין ולא צריך לפחד משימוש במעקות אלו גם אם יש תינוקות קטנים שזוחלים או ילדים שמתרוצצים. המעקות מותקנים כך שאין סכנה שיישברו בקלות, ייסדקו או יתפרקו. אם בחרתם בעלי מקצוע טובים ומקצועיים, אמינים ובעלי ניסיון בהתקנה של מעקה זכוכית אין שום חשש.

מה בודקים לפני שמתקינים?

לפני שמתקינים מעקה זכוכית בבית חשוב לבדוק היטב מי היצרן. המעקה חייב להיות בעל תו תקן אירופאי או ישראלי, כך לפי חוק, ולכן חשוב בהחלט לשאול לגבי נושא זה. בנוסף, חשוב לבדוק שכל מעקה זכוכית שאנחנו מזמינים עשוי מהזכוכית הטובה והעמידה ביותר, שהוא עומד בסטנדרט ובחוק מבחינת עובי הזכוכית ושהחיתוכים שלה הם בטוחים למגע.

מכיוון שמדובר בחומר רגיש כמו זכוכית אנחנו לא יכולים להיות מספיק זהירים. אם אתם מעוניינים להתקין מעקה זכוכית בבית, במשרד או בבית העסק שלכם ערכו את כל הבדיקות המקדימות שאפשר. עבדו רק עם בעל מקצוע איכותי, מקצועי ואמין שיודע לתת לכם את כל המידע לגבי טיב המוצר שהוא מוכר. בנוסף, אל תתפתו לקנות מעקה זכוכית בגלל מחיר זול מאד – קבלו הצעות מחיר גם על המעקה וגם על ההתקנה שלו ושקלו את המחיר מול התמורה האיכותית ביותר. בכל הקשור להתקנת מעקה מזכוכית, אין ספק שחייבים לשים לב לפרטים הקטנים. 

Share Button