בית » בעלי מקצוע » עגורן בחצר הבית

עגורן בחצר הבית

עגורנים הם ציוד הרמה יוצא מן הכלל יעיל, אשר נחוץ במקומות שבהם יש צורך בהרמת מטענים מסוגים שונים כאלה ואחרים והעתקתם ממקום למקום. כולנו מכירים את העגורנים הענקיים אשר מוצבים בכל אתר בנייה. עגורנים אלה משמשים להרמת חומרי וציוד בנייה לגובה והנחתם המדוייקת במקום אשר בו הם דרושים. עגורנים אלה מוקמים על ידי חברות מיוחדות בצורה מאד בטיחותית, והם מופעלים על ידי אדם מיוחד ומקצועי ביותר אשר הוכשר להפעיל עגורנים אלה הלכה למעשה בשטח. אבל עגורנים משמשים גם לצרכים נוספים ומאד מגוונים כדוגמת עגורנים קלים, עגורני גשר, עגורני זרוע, עגורנים צמודי קיר וכדומה.

על השימוש בעגורנים

עגורנים משמשים במקומות שונים ומגוונים ולצרכים הבאים:

  • במחסנים לוגיסטיים לשינוע והעברת מטענים
  • במפעלי ייצור מסוגים שונים
  • במוסכים
  • בבתי מלאכה
  • בבתים פרטיים

עגורן לבית

עגורן לחצר הבית משמש אנשים רבים לעבודות שונות שהם מעוניינים לעשות בחצר הבית, בין אם מדובר בעבודות מקצועיות לצרכי פרנסה או באנשים פרטיים אשר מציבים עגורן בבית לצרכים אחרים. עגורן בבית יכול להיות מותקן באחת מכמה דרכים: כעגורן אשר מחובר לקיר, או כעגורן זרוע במקום שאין קיר לתמוך בו וכדומה. אנשים אשר תחביבם הוא תיקון מכוניות או שיפוץ מכוניות ישנות והכשרתן לנסיעה עושים שימוש במתקני הרמה אלה לאותם צרכים כמו בבתי מלאכה מקצועיים או מפעלים מסוגים שונים.

מתקנים אלה יכולים להרים מטענים במשקלים של כמה עשרות ק"ג ועד לטונות רבות. כמובן שככל שמשקל אשר מיועד להרמה כבד יותר יהיה המתקן חזק וכבד יותר, ויש להזמין את המתקן על פי הצרכים הספציפיים של המזמין וסוג בעבודה אשר נדרשת.

התקנת עגורן בחצר הבית

יש לציין כי על מנת להתקין עגורן בחצר הבית יש לבדוק את ההיצע הקיים כיום בשוק ולקבל ייעוץ מקצועי אמין ביותר בהתאם לצרכים המיוחדים שלכם. איש מקצוע של החברה המתקינה יגיע לביתכם כדי לבדוק את מקום ההתקנה לצורך הענין, ולקבוע מה יהיה המתקן הנכון בתנאים אשר קיימים ועל פי הצרכים שלכם.

Share Button