בית » בית ומשפחה » עו"ד גירושין – לא מה שחשבתם

עו"ד גירושין – לא מה שחשבתם

בעולם המשפטי, תחום המשפחה הוא אחד המורכבים והמסובכים בהם אפשר לעסוק

כשאנחנו חושבים על הליכים משפטיים שונים, סביר להניח שאנחנו חושבים על מצבים מסובכים של עבירות פליליות, או על הפרות חוזה ומאבקים משפטיים נגד אנשים שהופכים לאויבים מושבעים שלנו. אחד הדברים שמרביתנו לא רוצים ולא יכולים לדמיין הוא כל מה שנוגע להליכים משפטיים שנוגעים במשפחה שלנו. כך, תחום המשפחה בעולם המשפט הוא אחד המסובכים ביותר והעדינים ביותר, גם כאשר הדבר לא נגוע במצבים מסובכים של תביעות ושל סכסוכים אלא במשימות סטנדרטיות כמו הסכמי זוגיות, צוואות וכדומה. עם זאת, כאשר הדבר נוגע במצבים מסובכים, שבראשם נמצאים הליכי הגירושין, יש צורך בעו"ד שהוא גם מגשר גירושין ברמה הגבוהה ביותר – וננסה לתת לכם רקע נרחב יותר על איש מקצוע זה, שהוא ממש לא מה שחשבתם.

מגשר גירושין

עורכי דין המתמחים בגירושין הם לא מה שחשבתם – והנה הסבר על עבודתם

  • קודם כל בני אדם – אחד הדימויים השכיחים ביותר של עורכי דין ככלל, ושל עורכי דין בתחום המשפחה בפרט, הוא שמדובר באנשים קרים וחסרי רגש שמסוגלים לחתוך בבשר החי של אנשים מולם הם עומדים בכדי לייצג את לקוחותיהם על הצד הטוב ביותר. עם זאת, אחד התנאים הבסיסיים ביותר בכדי להיות עו"ד גירושין איכותי באמת הוא דווקא להיות אנושי ואמפתי לפני כל דבר אחר. עורך דין המתמחה בתחום הגירושין פוגש אנשים בנקודות הנמוכות ביותר בחיים שלהם, ותפקידו לא רק לייצג אותם על הצד הטוב ביותר אלא גם לספק להם את התמיכה האנושית והאישית הנחוצה להם במצבים אלה – וכך הדבר לעתים קרובות שונה מהדימוי שיש לנו לגבי עורכי דין העוסקים בתחום.
  • לא רק ייצוג משפטי – עו"ד גירושין, בניגוד להרבה מאוד עורכי דין אחרים שמספקים לנו שירותים ושנים של ייצוג משפטי וליטיגציה, הוא עורך דין שבמקרים רבים תפקידו הוא לא בהכרח לייצג אלא דווקא לגשר. בניגוד לעורכי דין רבים שתפקידם להשיג את התנאים הטובים ביותר עבור הלקוח שלהם ונגד הצד השני, עורכי דין העוסקים בגירושין מבינים כי תפקידם לגשר ולמצוא את הפשרה במצבים מסובכים – כולל חלוקה של רכוש, של משמורות ילדים ותשלומי מזונות ועוד. כך, הדבר שונה עוד יותר מהתדמית שיש בראש שלנו לגבי עורכי דין ככלל, ולגבי עורכי דין המתעסקים בגירושין בפרט.

לעתים קרובות, עורכי דין איכותיים יכולים לעשות שינוי אמיתי בהליכי גירושין קשים

הפרט החשוב ביותר שצריך לזכור בכל מה שנוגע לבחירה בעו"ד גירושין, הוא שעו"ד איכותי, מנוסה, מקצועי ואנושי יכול לעשות את ההבדל המשמעותי בהליכי הגירושין שלכם ולהפוך אותם לפשוטים יותר. הדבר נכון לא רק לגבי האורך שלהם, אלא גם לגבי הקושי הנפשי הכרוך בהם – שעורך דין איכותי יכול להפחית משמעותית מתוקף הניסיון והמיומנות שלו בתחום זה.

Share Button