בית » בית ומשפחה » ציוד לבעלי חיים – כל מה שחשוב שיהיה לכם בבית

ציוד לבעלי חיים – כל מה שחשוב שיהיה לכם בבית

הציוד שיש לכם בבית משפיע באופן ישיר על הדרך שבה תוכלו לגדל בעלי חיים. איכות הציוד משפיעה גם על איכות החיים של בעלי החיים ולכן יש לבחור אותו בקפידה. עם זאת, רבים לא ממש יודעים להציב סדר עדיפויות ברור ואיזה ציוד לקנות כבר בימים הראשונים. הפתרון הוא לחלק את הציוד לפי קטגוריות ולהכיר את הרשימה הבאה:

מספריים לכבלים

א. מזון – הכי חשוב שיהיה לכם בבית מזון שמתאים לסוג הכלב, החתול או כל בעל חיים אחר שתבחרו לגדל. אפשר להשיג מזון לבעלי חיים בחנויות הפזורות בכל רחבי הארץ ולבצע הזמנה דרך אתרי האינטרנט. ברכישת המזון יש לבדוק האם יש צורך בתוספות ספציפיות ולהתייעץ עם וטרינר לגבי מזון רפואי, מזון דיאטטי, מזון היפואלרגני, מזון פרימיום ותוספי מזון. כמו כן, במידה ואתם שומרי מסורת בוודאי תרצו שיהיה לכם בבית מזון לבעלי חיים כשר לפסח.

ב. ציוד ביות – עוד דבר שחשוב שיהיה לכם בבית הוא ציוד ביות. למרות שלא כל מי שמאמץ בעל חיים או מגדל אותו זקוק לציוד ביות, סביר להניח שתצטרכו מדי פעם קולרים, רצועות ומתקני גירוד לחתולים. גם כלי אוכל ומים הם חלק בלתי נפרד מהרשימה של ציוד לבעלי חיים ויש לקחת בחשבון את הצורך בכלובי הטסה לפני חופשה בחו"ל או באילת.

ג. ציוד היגיינה וטיפוח – קשה לגדל בעלי חיים בלי לטפח אותם ולדאוג להיגיינה נכונה. את זה עושים באמצעות ציוד לבעלי חיים כגון גלגלות לניקוי שיער פרווה, מברשות פרווה מיוחדות, חומרי הדברה ומוצרים דנאטליים וכן מספריים לכלבים או כל כלי תספורת אחר.

איפה קונים ציוד לבעלי חיים?

את כל הציוד שחשוב שיהיה לכם בבית בשביל לגדל בעלי חיים תוכלו למצוא בחנויות או באתרי האינטרנט. במידה ומדובר בבעל החיים הראשון שאתם עומדים לגדל, כדאי להגיע לפחות פעם אחת לחנויות על מנת להתרשם מההבדלים בין סוגי הציוד.

כך ניתן גם להשוות בין ציוד לבעלי חיים לפי מחירים, יצרנים וכדומה. הכי חשוב שתקבלו כלים מתאימים ותדעו איך להשתמש בציוד לבעלי חיים בצורה נכונה ויסודית.

Share Button