בית » בית ומשפחה » שוקלים לטייל באוטו – קרוון? אל תשכחו לבדוק את זרימת המים בו

שוקלים לטייל באוטו – קרוון? אל תשכחו לבדוק את זרימת המים בו

חשוב מאוד לבצע סבב של בדיקות הכרחיות לקראת היציאה לטיול בקרוון

היציאה לחיק הטבע עם חברים או משפחה מהווה שבירת שגרה מהנה, אשר מאפשרת לכולנו לחוות חוויות אשר אורך החיים המודרני לרוב מונע מאיתנו לחוותם. חוויות אלו כוללות הגעה למקומות חדשים, התמודדות עם אתגרים לא מוכרים, ואפילו הצורך לבצע משימות אשר אינן מעסיקות אותנו ביום יום כמו הדאגה לאש בוערת, או למקום נוח לעצור לישון בו. הקרוון מהווה אופציה נהדרת לטיול בחיק הטבע, מאחר והוא מאפשר לנו לנוע לכל מקום שנרצה תוך נסיעה בבית על גלגלים, לחנות אותו ולטייל בכל מקום עם אכסניה צמודה וקרובה ובדרך כלל גם החלונות מושחרים ומוצלים. למרות הכיף הגדול בנסיעה בקרוון, חשוב מאוד לבצע מספר של בדיקות הכרחיות לפני שלוקחים אותו אל הטיול הבא שלכם. בדיקות אלו נועדו למנוע תקלות אשר יקשו או יהפכו לבלתי אפשרי את השימוש בקרוון, ויהרסו את תוכניות הטיול שלכם. ראשית, חשוב מאוד לבדוק את מנגנוני ההנעה השונים, את תקינות הצמיגים ולוודא כי ישנו צמיג רזרבי. תקלה ברכב עצמו באזור הנידח בו תטיילו עשויה בהחלט להרוס טיול שלם. מעבר לכך, חשוב מאוד לבדוק היטב את מערכות התמיכה אשר מספק הקרוון, הכוללות את מערכת החשמל, וזרימת המים בברזים.ברזים

יש לבצע בדיקה מושלמת של זרימת המים בקרוון, מאחר ותקלה עשויה להוביל לבעיות משמעותיות

בדיקת זרימת המים בברזים תעשה על  ידי חיבור הקרוון למקור מים מתאים, ובדיקה פרטית לכל אחד מהברזים המותקנים בו במטרה לבדוק האם זרימת המים הינה תקינה, ונעצרת בעת הצורך במהירות מספקת. תקלה במנגנון זרימת המים, עשויה להוביל למספר בעיות משמעותיות ביותר למהלך הטיול שלכם:

  • דליפות: דליפת מים בקרוון עשויה בהחלט להוביל לפגיעה חמורה בציוד אישי המאוכסן בפנים. נוסף על הפגיעה בציוד עצמו, דליפה של כמות גדולה של מים בתוך כלי רכב ממונע עשויה להוביל לפגיעה במנגנוני החשמל בקרוון ואפילו במערכת ההנעה השונות של הרכב. לכן, קריטי לבדוק לאחר הפעלת כל אחד מהברזים כי לא נוצרת שום דליפה או לחות בקיר הקרוון.
  • אי הגעת מים: במקרים בהם המים אינם עוברים בברזים, יתכן בהחלט שיהיה צורך בתיקון. הברזים מחוברים לתאי השירותים ולמטבחון של הקרוון, ולכן קריטי שזרימת המים תהיה תקינה אחרת פעולות טבעיות כבישול יצריכו ארגון ממושך ויהפכו את הטיול מחוויה לסיוט.

חשוב מאוד להיעזר בחברה איכותית במקרים בהם יש צורך להחליף את הברזים בקרוון

החלפת ברזים בקרוון דורשת מומחיות והיכרות עם המבנה הייחודי והצרכים של העושים שימוש בכלי רכב זה. על מנת שתוכלו לדעת כי הברז אותו רכשתם ישרת אתכם נאמנה, יש לרכוש אותו רק מספק איכותי ומוכר אשר ידע להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

 

Share Button